Kamil Keskin Butik Tesettür Giyim - Tesetturmoda.net
Tesettür Moda ve Kadın Bloğu
Kamil Keskin Butik Tesettür Giyim
Sosyal Medyada Paylaş
5 Mart 2023
Editör

Kamil Keskin Butik Tesettür Giyim

Kamil keskin butik farkı ile farklı elbise, gömlek modellerine bir göz gezdirin. Birbirinden güzel ve kaliteli tesettür giyim parçaları ile oluşturduğumuz içeriğimizde ki galeriden inceleyebilirsiniz.

Kamil Keskin Farkıyla İşlemeli Gömlek Modelleri

Kamil Keskin, tesettürlü bayanların giyebileceği her tarzda kıyafetler tasarlayan  ve gerek sosyal medyada olsun gerekse mağazalarında olsun ürünleri yoğun ilgi gören bir marka. Tesettürlü bayanların haricinde mutaasıp giyinmeyi seven, uzun etekler olsun, yelekler, kaplar, eşarp ve şal modelleri olsun hemen hemen her bayanın zevkine hitap eden koleksiyonlar hazırlayan Kamil Keskin Butik, 2023 yılında da oldukça iddialı ve rahatlıkla kullanılabilecek kapalı kıyafetlerle dolaplarınızı şenlendirmeye geldi.

2023 yılı kış aylarında oldukça rağbet gören işleme detaylarını gömleklerde, kazaklarda, tuniklerde ve hatta şallarda görmeye devam edeceğiz. Gül desenli kazaklar, gül işlemeli şallar ve nakış işlemeli gömlek modelleri, bizi biraz eskilere de götürüyor. Nostaljik havasının dışında gömlek ve kazak modellerine de hareketlilik getirmiş oluyor.

Dümdüz beyaz bir gömleğe işlenen çıtı pıtı çiçekler ve yaprak modelleri gözümüze ne kadar da hoş geliyor. Ya da simsiyah bir gömlekte beliren mini bir çiçek bahçesi..

Bu sene oldukça fazla göreceğimiz nakış işlemeli gömlekler, gül desenli kazaklar, tunikler, bize neden eskiyi anımsatır. Çünkü hatırlarsanız anannelerimizin babannelerimizn sedirlerinde, masa örtülerinde kısacası evlerinin her yerinde kaneviçe etamin işlemeleri vardı. Son yıllarda neredeyse hiç kalmayan çeyiz anlayışıyla bu nakış işlemeli örtüler, etamin seccadeleri görmeyi özler olduk. Hala işleyenlerin ve kullananların olduğunu bilsek de büyük bir kesim bunları -en azından ev eşyası olarak- demode buluyor. Ancak sene 2023 senesi ve bu sene nakış işlemeler evlerdeki eşyalarda değil bayan giyimin her bir parçasında yer alacak. Genç kızlar, tesettürlü bayanlar da seve seve giyecek.

Kamil Keskin, yeni sezona nakış işlemeli gömlek modelleri ile hızlı bir giriş yaptı ve online satış sitesinde neredeyse işlemeli gömlekleri tükendi. Omuzlardan v şeklinde gelen fırfırları ve nakış çiçek işlemeleri ile gönülleri fetheden bu tatlı gömlek modelleri, uygun etek modelleri ile rahatlıkla kullanılabilir. Siyah, gri ve füme renklerinde hazırlanan işlemeli gömlek modellerinin bir başka modeli de gömlek etek uçlarının fırfırlı olanlarıdır. Bu gömlekleri de uzun kalem eteklerle kombin yaparak oldukça şık bir kullanım sağlayabilirsiniz.

kamil keskin butik elbise modelleri 1

Kamil Keskin Butik Tunik Modelleri

kamil keskin butik elbise modelleri

Kamil Keskin Butik hakkında bilgiyi bir önceki yazılarda bulabilirsiniz. Butik demek size özel demek aslında; siz modeli, rengi beğenin biz tasarlayalım demek. Butiklerde çok fazla modeldense daha az ama çok beğenilen modeller yer alıyor. Butik, kelime anlamıyla da daha küçük parçaların satıldığı dükkan gibi bir anlama geliyor. Bu da daha özenle yapılmış, sizin zevkinizden de yararlanılmış kıyafetlerin olduğu küçük, sevimli mağaza olduğu anlamına ağrılık veriyor.

Kamil Keskin Butik de diğer butikler gibi kendine has kıyafetleri olan bir butik. Sevilen parçaların devamının üretilip satışa sunulduğu bir butik mağaza.

2023 tunik modelleri arasında arkası kuyruklu tunik modelleri, yakma tunik modelleri, uzun tunik modelleri ve pileli ya da pliseli tunik modelleri dikkat çekiyor.

Kamil Keskin butikde de bu modellerden yer alıyor. Renk olarak baktığımızda ise yazın tüm renkleri ve siyah, beyaz gibi vazgeçilmez renklerde de tunik modelleri bulmak mümkün.

kamil keskin butik elbise modelleri 2

Kamil Keskin Butik Elbise Modelleri

Kamil Keskin Butik, 1986 yılından beri tesettür giyim öncülerinden biridir. İstanbul Şirin evler de iki mağazasıyla tesettür giyim adına pek çok ürünle hizmet vermektedir.

Kamil Keskin Butik, sadece iki mağazasıyla değil, sosyal medya ve internet aracılığı ile de pek çok kişiye ulaşmaktadır. Sezonun tüm renk ve modellerini yakından takip ederek kaliteli ürünlerinin yanında tasarım ürünleri ile de kendine özgü stilini ortaya koymaktadır.

kamil keskin butik elbise modelleri 3

Kamil Keskin Butik Elbise Modelleri

Bu yazımızda Kamil Keskin Butik in 2023 elbise modellerine yer vereceğiz. En çok sevilen ve beğenilen kolyeli elbise modelleri, pileli elbise modelleri ve yazlık elbise modellerini görsellerde bulabilirsiniz.

kamil keskin butik elbise modelleri 4

Birbirinden güzel, zarif modellere sahip olan kamil keskin butik elbise modelleri, stillettolar ile çok güzel bir kombin oluşturmaktadır. Fotoğraflarda da gördüğünüz üzere açık renkli baharlık elbiseleri önce çıkaran kamil keskin butik elbise modelleri bu yıla damgasını vuracak türden elbiseler ile ön plana çıkıyor.

Bu elbiseler ile birlikte sade bir çanta seçiminiz ise kombini tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Bu elbise modelleri için eşarp seçimine de lütfen dikkat edin. Fotoğraflarda görüldüğü üzere açık renk beyaz mavi renklerin hakim olduğu eşarplarla kamil keskin butik 2023 elbise modelleri daha güzel gitmektedir.

kamil keskin butik elbise modelleri 5 kamil keskin butik elbise modelleri 6

Sizde bu elbiseler ile şık, rahat kumaş avantajına sahip olabilirsiniz, bu yazımızda kamil keskin butik 2023 elbise modellerini inceledik, 2023 modeller için lütfen üstteki görseli tıklayarak kamil keskin butik 2018 elbise modelleri konusuna gidiniz. Kamil keskin butik 2023 elbise modelleri arasından beğendiklerinizi lütfen yoruma yazarak diğer kullanıcıların da elbise seçmelerine yardımcı olunuz.

kamil keskin butik elbise modelleri 8

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014