Kayra 2016 2017 Sonbahar Kış Sezonu Koleksiyonu

Kayra 2016 2017 Sonbahar Kış Sezonu Koleksiyonu

Kayra 2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda keşfedilmeyi bekleyen yeni bir koleksiyon ortaya koydu. Koleksiyonunda yer verdiği parçalar ile güçlü, kendinden emin ve stil sahibi kadınların gözdesi olan Kayra, şimdi tüm dikkat çekiciliği ile sonbahara hazır. Kayra yeni sezon giyim modelleri arasında ceketlerden pançolara her ürün birbirinden şık tasarımlardan oluşuyor.

kayra-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-3-470x359

Markanın sonbahar kış sezonu için sunduğu koleksiyonda renk ve dokuların birbiri ile uyumu; hareketli tasarımlara vurgulanıyor. Yaz aylarının soğuk kış günlerine olan geçişlerde her gardıropta bulunması gereken temel parçalar hem şıklığından hem de konforundan ödün vermiyor.

kayra-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-1-470x359

Kusursuz ve Modern Tasarımlar

Sıradan modellerin ötesinde tasarımlarıyla Kayra, soğuk kış günlerinde konforlu ve şık ürünleri ile içimizi ısıtacak. Koleksiyonda yer alan pelerin, kap ve panço modelleri modern bir çizgide olup şıklık ile buluşuyor. Lüks ve konforu bir arada bulundurarak bu ikiliyi farklı bir boyuta taşıyan Kayra, genç stili yepyeni bir görünüm ile ortaya çıkarıyor. Kayra Sonbahar Kış Koleksiyonunda yer alan tasarımlarında dikkat çeken modern çizgi ve kare desenleriyle sportif, genç şıklığın kapılarını aralıyor. Modeller sade, gösterişten uzak ve minimal görünüm sergileyerek günlük kombinlerin en önemli parçaları oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?