Kayra Eşarp Modelleri Kataloğu

Kayra Eşarp Modelleri Kataloğu

Bu yazımızda kayra eşarp modelleri 2018  inceleyeceğiz. Gerçekten çok fazla model var, bu yüzden bunları ana başlıklar halinde size sunmaya çalışacağım.

Fiyatları biraz size fazla gelebilir, fakat kaliteden ödün vermeyen kayra eşarp modelleri 2018 rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu modeller motifleri ve tivil ipek ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 

kayra esarp

 

Kayra Eşarp Modelleri 2023

kayra esarp yeni sezon

 

Kayra eşarp modelleri 2023 arasında çalışan bayanlar için çok yakışacak bir kaç model seçtim. Bu modellerin altına rengi ile uyumlu bir elbise kombini yapabilirsiniz. Bu modelleri kendi zevkime göre seçmeye çalıştım. Sizlerin hoşuna giden eşarplar diğer ana başlıklarda da olabilir, o yüzden tüm başlıklara bir göz atın derim.

 

kayra esarp yeni sezon modelleri

 

Kayra Eşarp Modelleri 2022 

 

kayra esarp tivil

 

Yine bu modeli öğrencilere uygun şekilde seçmeye çalıştım, bazıları renkli ve motifli olsa da bazıları sadeliği ile ön plana çıkıyor. Bana göre elbisenizde beyaz renkli ağırlıklı giyecekseniz, sarı renk gibi açık renkleri seçmeye çalışın.

Esmer tenli iseniz size bu tarz bir kombin çok yakışacaktır. Eğer beyaz tenli iseniz, koyu tonları tercih edip mor rengi benzeri renkleri tercih edebilirsiniz, ya da beyaz, bej renk ağırlıklı eşarp modellerini tercih edebilirsiniz.

 

kayra esarp sonbahar sezonu

 

Günlük Kullanıma Uygun Eşarp Modelleri

 

Kayra Esarp Modelleri

 

Günlük kullanımda çok kullanışlı olacak bu modellere bir göz atmanızı öneririm. Daha önce de söylediğim gibi çalışan yada öğrenci stillerini kendi zevkime göre seçtim. Burada da bir model bulabilirsiniz. Günlük kullanımda giyeceğiniz modelleri genellikle hava durumuna göre seçmeniz yararınıza olacaktır. Güneşli bir günde koyu tonları tercih etmemenizi öneririm.

 

kayra esarp modelleri 2023

 

Davetlere Uygun Eşarp Modelleri

kayra esarp modelleri 2022

 

Düğün, kına gecesi ve mezuniyet gibi davetlerde giyebileceğiniz eşarp modellerine birkaç örnek vermeye çalıştım. Genelde bilindiği üzere davetlerde parlak renkli eşarplar tercih ediliyor ve bunlar da abiye modellerine göre seçiliyor. Burada önemli olan eşarp rengini elbise ve ayakkabı rengine uydurmaktır. Özellikle eşarp, ayakkabı ve çanta rengini yakın renkler seçmeye çalışın.

 

kayra esarp modelleri 2021

 

Bu yazımda Kayra eşarp modelleri 2022 tüm modellerine yer vermeye çalıştım, eksiğim varsa af edin. Kayra eşarp modelleri 2018 biraz size pahalı gelebilir fakat tivil ipek çok kaliteli bir malzemedir.

 

kayra esarp modelleri 2020

 

Twill İpek Nedir

kayra esarp modelleri 2019

 

Twill ipek, dilimizde tivil ipek olarak söyleniyor o yüzden bu şekilde hitap edeceğim. Anlamı kabartma dokuma kumaştır. Yapısı gereği kabarık ve şekil verilebilir. Burada önemli olan bu tivil ipek markalara göre kalite ve dokuması değişir o yüzden size uygun olanını deneyerek bulmanız gerekir.

 

kayra esarp modelleri 2017

 

Kayra eşarp modelleri 2022 yazımıza düşüncelerinizle destek olabilirsiniz. Kayra eşarp modelleri 2018 konumuza fikirlerinizi yoruma yazabilirsiniz. Birde bu konu ile alakalı bir video yayınlayacağım. Kayra eşarp modelleri 2018 konusuna ait videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yazımda çok sıkmamaya çalıştım, umarım beğenirsiniz.

 

kayra esarp modelleri 2016

 

En Güzel Kayra Eşarp Modelleri

kayra esarp modeli

 

Tesettürü modayla ve şıklıkla birleştirmek isteyen hanımların ilk tercihleri arasında olan, Kayra tesettür markası; hem ürün kalitesi hem de geniş model yelpazesi ile her zevke hitap ediyor. Bununla birlikte her yüz tipine uygun eşarp modelleri ile sizlere tesettürü modayla birleştirmenin inceliklerini, sosyal medya hesaplarından sizlere görsel videolar halinde sunuyor.

 

kayra esarp ilkbahar sezonu

 

Kayra eşarp modelleri 2022 sloganıyla tüm dünya tesettürü için ortak bir hitap alanı ile gözleri bu sene de üzerine çevirmeyi başardı. Bizler de sizler için eşarp modelleri 2022 başlığı altında sizler için eşarp modellerini derleyerek size bu markanın marjinal ve göz alıcı ürün modellerini sizlere anlatacağız.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri

 

Kayra Eşarp İle Tesettürü Ruhunuza Giydirin

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 53

 

Kayra eşarp, her sene olduğu gibi bu sene de sizlere birbirinden şık ve benzeri olmayan tesettür modellerini sunuyor. Herkesin bildiği üzere, tesettürün birinci öğesi olan eşarplar, şık ve rahat olmalı, bunun yanı sıra insan cildine zarar vermeyen kaliteli kumaşlardan üretilmesi de tesettürlü kadınlar için büyük önem arz ediyor.

Tesettürlü hanımlar için bu ilkeleri kendine yol haritası edinen Kayra eşarp, bu sene de kendi çizgi ve kalitesine özel ürünleri sizlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 51

 

Kayra Tesettür Eşarp Koleksiyonları

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 39

 

Kayra tesettür markası, sizler için bu senenin sonbahar- kış moda renkleri olan kahverengi, gri, fuşya, mavi ve yeşili buluşturuyor. Her ürününde kendine has çizgileri bulabileceğiniz eşarp modelleri, tesettürlü hanımların bu sene ki vazgeçilmezleri arasında olacak. Üstelik tüm ürünleri her moda ve tarza uygunluk gösteriyor.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 38

 

Ürünlerinde, Osmanlıya ait figürler, şehir temaları ve doğaya ait olan ögelerin naif baskıları ile buluşabilirsiniz. Kayra eşarp, sizlere sunduğu bu seçenekler ile sizin zevklerinize eğer verdiğini gösteriyor. Bunun yanı sıra ürün kalitesi yadsınmayacak kadar güzel olduğu için size özel olduğunuzu misyon ve vizyonuyla, her seferinde hatırlatıyor.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 32

 

Tüm kadınların hayran kaldığı ipek kumaşlar, Kayra tesettür sayesinde tesettürünüzü ve hayatınızı süslemeye hazır, bunun yanı sıra modaya uygun kalıpları ile markasını tüm dünyayla paylaşıyor.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 19

 

Her sene kendini ve koleksiyonlarını, uzman kadro ile yenileyen Kayra Eşarp, bu sene de kendini tekrarlamaktan kaçındı. Her yılın modasını sizlere taşıyan bu marka sayesinde, eşarplarınız ile tüm moda ve hayat zevklerinizi herkesle paylaşabilirsiniz.

Kayra eşarp demek, modaya ve yaşam zevkinize ait ne varsa, bu değerleri başınızın üstünde taşımak için; her yıl kendini de tesettürün dünyadaki şıklığını da yeniliyor. Bu markanın tüm dünyaya sunduğu bu ürünler arasında, kendi modanızı siz de bulun.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 17

 

Kayra Yeni Sezon Eşarp Koleksiyonu

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 12

 

Tüm giyim markalarının sezon indirimleri devam ediyor. Tesettür giyim markaları da hem giyimde hem eşarp ve şal modellerinde sezon indirimleriyle yeni sezon çalışmalarına hız veriyor.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 10

 

İpek eşarp fiyatları markalara göre değişse de sezon fiyatları genel olarak yüz liranın üstünde seyrediyor. Her tesettürlü bayan da sezonunda bir kaç tane alamayabiliyor. İşte bu sezon indirimi tam da bu bayanlara hitap ediyor. Bazı marka eşarplar yarı fiyatına kadar indirimlere giderken bazı eşarp markaları da cüzi de olsa indirim yapıp sezonu yeni sezona bırakıyor.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 4

 

Kayra 2022 eşarp modelleri ni sizlerle önceden paylaşmıştık. Yeniden incelemek için yazıya tıklayabilirsiniz. Kayra 2022 eşarp modellerinde %30 indirim günleri başladı. Birbirinden güzel ve özel desenlere sahip Kayra kalitesindeki ipek eşarpları çok uygun fiyata alabilirsiniz. Uygun diyoruz çünkü; sezon fiyatı 140,00 lira olan Kayra ipek eşarp fiyatı indirimli olarak 98,00 liraya almak mümkün olacak. Ancak yine de pek çok ipek eşarp tutkusu olan tesettürlü bayan için bu fiyatlar da yüksek olabilir.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 3

 

Kayra indirimli eşarp listesinde aynı desenden farklı renk seçeneklerini de bulmak mümkün. Sizler için bu indirimli eşarp modellerinden bir kaçını derledik ve bir galeri hazırladık.

 

Kayra 2018 Twill Ipek Esarp Modelleri 1

 

Kayra ile İpeğin Yumuşak Dokusu

En guzel kayra esarp modelleri

 

Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarı ‘Eşarp’ koleksiyonları ile her sezon büyük beğeni toplayan Kayra, bu sezon da birbirinden güzel modelleri ile karşımıza çıkıyor. Şıklığın anahtarı olan eşarp modellerinde sıra dışı desenleri bir araya getiren Kayra, sonbahar kış aylarının güçlü stillerine ayak uyduruyor.

Kayra, yeni sezon eşarp modellerinde tarihi motiflerden Cennet bahçelerine, minyatürlerden doğanın ışığına kadar her ayrıntıya yer vererek farklı tasarımlar ortaya çıkarıyor. Koleksiyon, desenleri harmanlarken bunu rastgele yapmak yerine İslamiyetin yayıldığı coğrafyanın hikayesini konu ediniyor. Bu sebeple de geçmişin izlerini ve kültürünü taşıyan desenler kullanılır.

 

Sahra Çölü’nden Esinlenen Renk ve Desenler..

Aksesuar tasarımlarında geçmişin hikayeleri, ipek kumaşın eşsiz dokusu üzerine taşıyan Kayra,  modada bulunan klişe desen ve tonların dışına çıkıyor. İpek kumaşlar, şık ve zarif duruşları ile yeni koleksiyonda yer edinerek kusursuz kombinlerin anahtarı oluyor. Koleksiyonuna ‘Sahra Koleksiyonu’ ismini veren Kayra, Afrika kültürü ve geçmişinden etkilenerek bu isme ulaşıyor. Pastel tonların birbiri ile uyumu ve ahenkli yapısı desenlere kusursuzca işleniyor.

Türkiye dışında yaklaşık otuza yakın ülkede ve 300 ayrı satış noktasında yer alan Kayra giyim, evrensel bir koleksiyon hazırlayarak, birbirini hiç tanımayan farklı kültürlerdeki kadınların kombinlerinde yer ediniyor.

Kayra Koleksiyonundan 4 Seçkin Parça;

 

Kayra 2022-2023 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu

 

Koleksiyonları dört gözle beklenen tesettür markalarından Kayra 2022-2023 sonbahar kış eşarp koleksiyonu birbirinden güzel desenlerle sizler için tasarlandı.

Sade desenler kadar sonbahar renkleriyle bezenmiş değişik desenler de eşarplara farklılık katmış. Farklı tarzlarıyla kendi çizgisinden ayrılmayan Kayra, giyim koleksiyonlarındaki parçalarla kolaylıkla kombin yapılabilecek eşarp modelleri ile koleksiyonu tamamlamış.

Olmazsa olmaz siyah ve beyazı da eşarplara döken Kayra eşarp modelleri galerimizde :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?