Keçe Kaban Modelleri Rehberi

Keçe kaban modelleri 2022 bu sonbahar ve kışa damgasını vuracak gibi gözüküyor. Öyle çeşitli ve birbirinden şık modeller var ki yazının tamamını inceleyince bana hak vereceğinize eminim.

Bu yıl tasarımcılar keçe kaban modelleri 2022 arasında çok çeşitli tarz ve renklere yer vermişler. Düğmeli, düğmesiz, bağlamalı , yarı deri modeller olmakla beraber, bu modellerin uzunlukları dizden ayağa kadar değişkenlik gösteriyor.

Bu yazımda ilk olarak keçe kaban modelleri koleksiyonuna ait 8 ana başlık ve değişik tarz tanıtıp 15 tane fotodan oluşan bir galeri birde video sunacağım. O zaman başlayalım herkese keyifli okumalar.

 

Cicekli Kece Kaban Modelleri

 

Düğmeli Kaşe Kaban Modeli

Fermuarli Kece Kaban Modeli

 

Bu model klasik keçe kaban modellerinden olan düğmeli bir modeldir. Yıllar geçse de bu modelin modası eskimiyor, ilk çıkan keçe kaban modellerinden olduğundan mıdır bilinmez fakat gerçekten şık bir model.

Özellikle iş hayatında casual clup giyinen bayanlara daha çok yakışacak bu model, sade ve düğmeli tarzı ile öne çıkıyor. Bu fotoda ki gibi özellikle gri bir eşarp ile giden bu model, esmer, beyaz tenli fark etmeksizin herkese yakışacağı kanaatindeyim.

 

Haki Renk Düğmesiz Keçe Kaban

Kece Kaban Kime Yakisir

 

Düğmesiz keçe kaban modeli genel olarak sonbaharda giyilebilecek bir modeldir. Kış soğuklarında pek giyileceğine ihtimal vermiyorum. Kalın olsa da önünü açılabilir bir model olduğundan dolayı sonbahara daha iyi gidebilecek bir modeldir. Bunun yanı sıra haki rengi dolayısı ile çok canlı renkler ile beraber bir uyum yakalanabilir.

Foto da gördüğünüz üzere sarı pantolon ve motifli bir bluz ile beraber giyilmiş olup, çok uyumludur. Genç kızların tercih edebileceği bir keçe kaban modelidir. Günlük hayatta giyilebilecek keçe kaban modelleri 2022 arasında başı çekmektedir.

 

Deri Detaylı Keçe Kaban

Kece Kaban Modeli

 

Bu model bu yıl öne çıkacak bir modeldir keçe kabana deri detaylar verilerek tasarlanmış bir modeldir. Yaka kısmına ve bağlama ipi deri olarak tasarlanan model yenilikçi bir modeldir , canlı sportif bir modeldir. Bu tip tasarımlar ile 2022’de çok karşılaşacak gibiyiz.

Yeni modeller arasında benim en çok beğendiğim modellerden biridir. Yine kombin olarak düşünürsek özellikle bu modelde ki deri detaylara göre pantolon ve eşarp seçilmiştir. Sizde bu modeli tercih ederseniz, bu şekilde deri detayların rengine göre pantolon ve eşarp kombin yapabilirsiniz.

 

Keçe Turkuaz Kaban

Kece Kaban Modelleri

 

Yine bu turkuaz keçe kaban modeli benim ilgimi çekti, yenilikçi rengi ve şık düğmeleri ile güzel bir model. Çok kibar bir yakaya sahip bir model rengi ile dikkat çekiyor. Yine kombin düşünecek olursak canlı parlak renklerle kullanılabilir.

Fotoda görmüş olduğunuz sarı eşarp gibi açık ve canlı renk eşarplar ile güzel bir kombin yapılabilir. Bu model beyaz tenli olsa da buğday tenli kızlarda da güzel gideceğine eminim.

 

Safran Keçe Kaban

Koyu Sari Kece Kaban Modeli

 

Bu model de yine bir önceki model gibi rengi ile dikkatleri üzerine çekmekte, ayrıca keçe olmasına rağmen ince bir modeldir. Fermuarlı yapısı ve etek kısmının salınabilir olması bu keçe kaban modeline ayrı bir güzellik katmış.

Turkuaz keçe kaban gibi bu modele de canlı renkli parlak eşarplar ile bir kombin yapabilirsiniz. Fotoda ki model mavi parlak ipek eşarp kullanmıştır. Siz de bu yada buna yakın bir eşarp modeli ile kombin yapabilirsiniz.

 

Deri Kaban Modelleri

Renkli Kece Kaban Modeli

 

Bu yılın yine göze en çok çarpan modeli arasında deri kaban modelleri öne çıkmaktadır. Keçe kaban modelleri 2022 arasına bir de bu deri kaban modelleri eklenecek ve bu yıl çok çeşitli modeller göreceğiz. Gerçekten deri kabanda çok yakışıyor, özellikle böyle parlak açık ve canlı renkler ile genç kesim hedefleniyor. Biraz bu modele ön yargılı yaklaştığınızı biliyorum ama deri modeller bir kaç yıla çokça modada göreceğiz.

 

Mürdüm İşlemeli Keçe Kaban

Mor Keçe Kaban Modeli
Mor Keçe Kaban Modeli

 

Mürdüm işlemeli mor keçe modeli tam kış aylarının yoğun geçtiği günlerde giyilebilecek bir modeldir. Ayaklara kadar uzanan yapısı ve düğmeli olması sayesinde kış aylarında rahatça tercih edilebilir. İşlemeli motifleri ile öne çıkan bu model, sade yapısı ile göz dolduruyor. Genelde 30 yaş üzeri kadınlar tarafından tercih edilebilecek bu model her yılın modasına uyuyor.

 

Bağlamalı Düğmesiz Keçe Kaban Modeli

Kiremit Keçe Kaban Modelleri
Kiremit Keçe Kaban Modelleri

 

Bu modelde ilk fotoda ki gibi belden kuşakla bağlamalı bir model, bu yıl çok gördüğümüz bu model rahat tarzı ile öne çıkmaktadır. Gayet şık olan bu model yakası ile de bir tarz yakalamıştır. Fakat soğuk kış günlerinde giyilecek bir model değildir. Bu model daha çok sonbahara uygundur.

 

Düğmesiz Keçe Kaban Modelleri

Keçe Kaban Modelleri 2022
Keçe Kaban Modelleri 2022

 

Bu model de yine sonbaharlık keçe kaban modelidir. Siyah olması dolayısı ile kot pantolon ile giyilebilir. Siyah eşarpla kombin yapılan fotoğrafta aslında tam olarak ne ile giyilebileceği gösterilmiştir. Yine düğmesiz yada fermuarsız olan bu model kuşak ile bağlanmaktadır. Fakat eğer kuşakla işim olmaz, uğraşamam diyorsanız, üşengeç iseniz düğmeli yada fermuarlı modelleri seçmenizde fayda vardır.

Keçe kaban modelleri yazımı burada bitiriyorum. Keçe kaban modelleri 2022 ile ilgili soru ve görüşlerinizi her zaman yoruma yazabilirsiniz. Ayrıca keçe kaban modelleri ile ilgili birde foto galerisi yayımlayacağım.

 

Keçe Kaban Modelleri Galerisi

Bu bölümde keçe kaban modelleri yazıma ait 15 adet görsel ve birde video vereceğim. Umarım beğenerek seçtiğim birbirinden güzel bu 15 modeli beğenirsiniz. Keyifli izlemeler.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir