Kendinden Boneli Keten Şal

Kendinden Boneli Keten Şal

Acil bir görüşmeniz var ya da gideceğiniz yere geç kaldınız; saniyeler içinde bağlayıp çıkacağınız bir şal modeli ile karşınızdayız.

Kendinden boneli, keten ve modelli bir şal modeli.

Saç toplama, topuz yapma, bone takma, şal bağlama ve hazırsınız. Tüm bu işlemler için çok fazla vaktiniz yok ve hem şık, hem rahat hem de çabuk hazırlanmanız gerekiyorsa bu şal tam da size göre. Kendinden boneli bu şalı başınıza geçirip şalı ön tarafa atarak enseden boneyi bağlamanız gerekiyor. Kulakları kapatacak şekilde bağlanan şalın bone kısmından sonra şalın iki ucunu çapraz olarak arkaya atarak ya da garanti olması açısından çene altından iğneyle sabitleyerek şal bağlanmış olur. Kalan uçları göğüs örtülecek şekilde omuzdan da iğneyerek kullanabilir ya da her iki ucu arkadan bağlayarak kolay şal bağlama modellerinden birini yapmış olabilirsiniz.

Kendinden boneli bu şal modelinin en önemli özelliği keten kumaş olması. Yani iç göstermeyen ve terletmeyen, rahatlıkla kullanılabilecek bir şal modeli olması.

Bir diğer özelliği de şalın modeli. Başınızın üstünde belli aralıklarla çapraz iplerin geçirilerek bir model oluşturulmuş olması çok hoş bir görüntüye sebep oluyor. Bu şalı m-line fashion ürünleri arasında bulabilirsiniz. İki rengi mevcut; gri ve açık kayısı renkleri ile pratik hayat ismi verilmiş bu şallara.

Kendinden Boneli Keten Şal fiyatı 85 TL.

Kendinden Boneli Keten Şal Modeli

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?