Kırmızı Beyaz Eşarp Modelleri

Kırmızı ve beyaz denilince akla gelen ilk şey elbetteki Türk bayrağımızdır. Kırmızı zemin üzerine beyaz ay yıldızın bulunduğu Türk bayrağımız manevi yanı bir yana renklerinden dolayı da insanı coşkulandırır, mutlu eder.

Kırmızı modanın en sevdiği renklerden biridir. Özellikle bayan giyiminde kırmızı kıyafetlere her sezon yer verilir. Beyaz ise artık sadece yaz rengi olarak nitelenmeyen saflığı, temizliği, içi dışı bir olmayı temsil eden iç açıcı bir renktir.

Kırmızı beyaz kombinleri giymek her daim daha cesur olmayı gerektirir. Beyaz renkli kıyafetleri genel anlamda kilolu bayanlar tercih etmese de hemen her bayanın yaz için bembeyaz kıyafetleri vardır. Tesettür giyim içinde ise yaz sezonunda beyaz tunik modelleri, beyaz kot etekler, beyaz zemin üstüne minik çiçekli elbiseler vs bir çok kıyafet var. Peki bu beyazlar üzerine nasıl bir eşarp takmalı? Elbette bembeyaz bir kombininiz varsa bunu kırmızı beyaz bir eşarpla tamamlayabilirsiniz ve gerçekten çok şık görünürsünüz.

Bunların yanı sıra kırmızı beyaz eşarp modelleri hakkında şunları da söylemek gerekir. Kırmızı zemin üstüne beyaz desenli eşarplar ya da beyaz zemin üstüne kırmızı desenli eşarplar, siyah, toprak rengi gibi dış giyimden trençkot, kap ve pardesü üzerine takılabilir.

Genellikle sadece kırmızı beyaz renklerin olmadığı eşarp modellerinde bu iki rengin yanlarına siyah da eşlik eder. Bu üç rengin kullanıldığı eşarp modelleri daha fazla yer alır koleksiyonlarda. Özellikle marka eşarpların her yıl iki kez çıkardığı koleksiyonların birinde mutlaka kırmızı beyaz siyah eşarp modelleri bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir