Kırmızı Şal Nasıl Kombinlenir?

Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarı olan şal ve eşarp modelleri, her mevsim ve sezon kendini renk ve desenleri ile yenileyerek güçlendiriyor. Yaz aylarını geride bırakıp sonbahar aylarına giriş yaparak yeni bir sezon başlangıcı yapıyoruz. Sonbahar kış sezonunu karşılarken karşımıza birbirinden güzel, iddialı ve güçlü biçimlerde karşımıza çıkıyor.

Romantik Sonbaharın Rengi; Kırmızı

2016 Sonbaharı tüm romantik giyim ve aksesuar parçalarını bizlerle buluşturuyor. Tesettür giyimin önde gelen isimleri, tasarlayıp sundukları şal ve eşarp modelleri ile sonbaharın modasını yansıtıyor. Armine, Sarar, Aker ve Pierre Cardin gibi bir çok tesettür giyim markası, şal kreasyonlarını yavaş yavaş mağazalarına yerleştirmeye başladı. Markaların eşsiz şal ve eşarp koleksiyonlarında en dikkat çeken renk kırmızı oluyor.

5

Kırmızı Şal ve Eşarplar Nasıl Kombinlenir?

Sonbaharın moda rengi kırmızıyı en çok şal ve eşarp modellerinde görüyoruz. Düz renklerden veya desenlerden oluşan şal modellerindeki yerini alan kırmızı, iddialı kombinlere imzasını atıyor. Kırmızı bir eşarp veya şal ile kusursuz kombin oluşturmak için dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunuyor.

Kırmızı ve Grinin Kusursuz Uyumu

Kırmızı renge sahip şal ve eşarp modelinizi kombinlemenin ilk adımı renk uyumu oluşturmaktır. Kırmızıya en çok yakışan renklerin başında gri, lacivert, siyah ve beyaz geliyor. Grinin açık tonları kırmızının sıcaklığını tamamlayarak kusursuz bir uyum oluşturuyor. Kırmızı düz renk şalı gri veya lacivert bir trençkot ile kullanabilirsiniz.  Düz ve gri olan sade elbiseleri kırmızı ve lacivert desenli eşarp modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

e1f3bab3bc42e05d44667953327296fc

Kot Ceketler ile Desenli Eşarpların Kullanımı

Farklı desenlerdeki eşarpların kırmızı detaylı olanları ile sonbaharın vazgeçilmezi kot ceketleri bir arada kullanabilirsiniz. Genç ve modern bir görünüm veren bu ikili, tesettürlü bayanların en sevdiği parçalardan olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir