Kırmızı Şal ve Eşarplara En Çok Yakışan Parçalar

Belirli parçaları kullanarak doğru kombin yapmak her ne kadar zor gibi görünse doğru renk tercihleri yaparak bu durumu kolaylaştırmak mümkündür. Renklerin seçimi ve birbiri ile nasıl kullanıldığı, doğru kombinlerin ilk adımıdır. Renk uyumları sağlamak için göz zevkinin ve ahenginin dışında ne anlam taşıdıkları, hangi cinse sahip olup kontrast renklerinin ne olduğunu da bilmek gerekir.

kirmizi-esarp-kullanimi-1

Yılın En Gözde Renklerinden, Kırmızı…

Tesettür giyimin en sevilen şal renklerinden biri kırmızı ve tonlarıdır. Her mevsim kullanılabilen kırmızı eşarp ve şal modelleri, yaz aylarında ipek ve cotton kumaşlardan, kış aylarında ise daha çok yünlü kumaşlardan oluşur..

Giyim ve aksesuar ürünleri içerisinde her zaman kullanılabilen pratik renkler bulunur. Bu renklerin başında her tarz ve stile uyum sağlayan Kırmızı tonları geliyor.

kirmizi-esarp-kullanimi-5

Kırmızı Şal&Eşarp Kombinleri

1. Kırmızı – Sarı – Lacivert

Sezonun iki temel rengi olan sarı ve kırmızıya en yakışan renk şüphesiz ki laciverttir. Kırmızı şal modellerini, lacivert veya sarı tonlarındaki kaban, bot veya çantalar ile kullanmak mümkün. Enerji dolu bu renk uyumu, kış ayları için benzersiz olacaktır.

kirmizi-esarp-kullanimi-2

3. Bordo – Gri – Sarı: Kırmızının en güzel tonlarından olan bordo, gri ile birlikte dengeli ve göz yormayan bir uyum sağlar. Bu renk uyumunu tamamlayan sarı ise farlı ve canlı bir görünüm verir.  Gri kabanlar dikkat çeken bordo şallar ile kullanılarak sarı aksesuarlar ile desteklenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir