Kış Aylarına Özel Çiçekli Eşarp Modelleri

Çiçek desenler her ne kadar bahar aylarının müjdeleyicisi gibi görünse de 2016 2017 Sonbahar Kış aylarında bu algı değişiyor. Çiçekler desenlere sahip parçalar, yaz aylarına özel olmaktan çıkarak kış kombinleri renklendiren hareketli desenler arasına yerleşiyor. Desenli eşarplar ile birlikte kışın kasvetli havası tamamen yok oluyor…

kis-aylarina-ozel-cicekli-esarp-modelleri-1

Vazgeçilemeyen Çiçek Desenli Eşarplar 

Tesettürlü bayanların en önemli parçası ve aksesuarı olan eşarplar, sezon ve mevsimlere göre şekilleniyor. Bu sezon, kış aylarında koyu ve düz renklerin kullanılması geleneğinden vazgeçiliyor. Eşarplarda kullanılan çiçek ve yaprak desenler doğru tonlar ile harmanlanarak tesettür giyimdeki yerini alıyor. Hareketli kombinlerin anahtarı olan çiçekli eşarplar, tesettürlü olmayan bayanların da ilgisini çekerek boynuna sardığı parçalardan oluyor..

kis-aylarina-ozel-cicekli-esarp-modelleri-2

Çiçek desenli eşarp modellerinde genel olarak koyu ve açık tonlar bir arada kullanılıyor. Birbirinden güzel çiçekler canlı renkleri ile düz renk eşarpların üzerinde işleniyor. Siyah, kahve, lacivert ve bej renkli eşarplar bordo, yeşil, pembe ve mavi renklerindeki çiçekler ile hareketlendiriliyor.

kis-aylarina-ozel-cicekli-esarp-modelleri-3

Siyah Eşarpları Çiçek Desenler Süslüyor

Renkli ve hareketli eşarp modelleri, kışın koyu tonlarından oluşan parçaların kullanıldığı kombinlerdeki yerini alıyor. Siyah renkteki eşarp modellerinin üzerine işlenen çiçekler, hem spor hem de klasik kombinlerin vazgeçilmezi oluyor. Şık ve zarif görünüme sahip bu eşarp modelleri, tesettür giyim dışında da boyun şalı ve çanta aksesuarı olarak da kullanılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir