Kış Aylarına Özel Şal Tasarımları

Kış Aylarına Özel Şal Tasarımları

Sonbaharın serin, huzurlu ve romantik günlerini yaşadığımız günlerde, kış mevsimi için hazırlanıyoruz. Montlar, kabanlar, bot ve çizmeler, kalın triko kazaklar gibi birçok yeni sezon ürünü dolabımıza yerleştirmeye başlıyoruz. Soğuk günlerin olmazsa olmaz giyim ve aksesuarlarından biri de şallar oluyor. Tesettürlü bayanların en önemli parçalarından biri olan şal modelleri diğer bayanların da kış aylarında hemen her gün kullandığı ürünler oluyor.

kis-aylarina-ozel-saltasarimlari-1

Kış Aylarının Olmazsa Olmazı: Pamuklu ve Yünlü Şallar

Kışın soğuk günlerinde saten, ipek ve cotton kumaşlardan oluşan şalları bir kenara bırakarak içimizi ısıtacak olan pamuklu ve yünlü şal modellerine yöneliyoruz. Dokusunun yanı sıra renk ve desenleri ile de çok sevdiğimiz pamuklu şallar, soğuk havalara karşı koruma yöntemimiz olurken rahat kullanımı ile de büyük öneme sahip. Kaymayan yapısı, kolay bağlanabilir olması ve rahatsız etmeyen dokusu ile çok sevdiğimiz bu şal modellerini günlük yaşamımızda kullanıyoruz.

kis-aylarina-ozel-saltasarimlari-2

Canlı Renkler ve Hareketli Desenler

Bu sezon kış aylarının öne çıkan pamuklu şal modellerinde turuncu, sarı, mavi ve yeşil gibi renklerin birbiri ile sağladığı uyuma şahit oluyoruz. Çizgili desenler, rastgele oluşturulmuş karışık renkteki göz yormayan desenler vb birçok detay, yünlü şal modellerindeki yerini alarak soğuk günlerde bizlere eşlik ediyor. Yaz döneminde görmediğimiz püskül detayları, kış ayının şal modellerinde sıkça görüyor ve oldukça fazla kullanıyoruz.

kis-aylarina-ozel-saltasarimlari-3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

    • Elif Hanım kış aylarında pamuklu ve yünlü şallar başın sıcak tutulmasına yardımcı olacağı için faydalı olacaktır. 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?