Kışa Özel Süet Etek Tesettür Kombinleri

Sezonun kendini gösteren trendlerinden biri olan süet etekler, retro esintisini yansıttığı kombinler ile güçlü stillerin anahtarı oluyor. Minimalist parçaların kullanıldığı süet etek kombinlerinde, genel olarak triko ve deri kumaşlarından oluşan parçalar, yünlü ve pamuklu şallar ile birlikte kullanılarak, kusursuz birlikteliği ortaya çıkarıyor.

Yumuşak ve rahat dokusu ile kış aylarının tutkulu kumaşlarından olan süet, giyim parçalarının hemen hepsinde kullanılsa da yeni sezonda etek modelleri daha fazla dikkat çekiyor. Süet uzun etekler, bayanların dolabında ve kombinlerindeki yerini alıyor. Tesettür giyimin olmazsa olmazı uzun etekler, kış aylarında dikkat çeken kiremit ve toprak tonları ile büyük ilgi görüyor.

suet-etek-tesettur-kombinleri-2

Süet Etek ve Triko Uyumu

Kusursuz süet kombinleri için seçilecek en iyi parçaların başında triko kazak ve hırkalar yer alıyor. Uzun süet etekler, kısa triko kazaklar ile birlikte kullanılarak retro stilini yansıtıyor. Uzun etek, triko kazak ve botların eşsiz uyumu, tesettür kış kombinlerininin sokak modasını oluşturan en iyi parçalardan oluyor.

Gündüz kombinlerinin yanı sıra geceye de kolaylıkla uyarlanabilen süet etekler, trikoların yerine ışıltılı ve parlak dokular ile kullanılarak göz alıcı kombinlerin oluşmasını sağlıyor. Süetin eşsiz dokusu, parlak kumaşlar ve topuklu botlar ile kullanılarak düğün ve davetler için uygun hale getiriliyor.

suet-etek-tesettur-kombinleri-1

Süet ve Derinin Eşsiz Birlikteliği

Süet etekler ile kullanılan ve oldukça da yakışan parçalardan biri de deri oluyor. Süet etek ve ceketler, deri ayakkabı ve çanta modelleri ile kullanılarak kusursuz birlikteliği ortaya çıkarıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir