Levidor Bisikletli Twill Eşarp Modelleri

Levidor Bisikletli Twill Eşarp Modelleri

Bahar ve yaz aylarında havaların uygun oluşuyla yollarda, parklarda çokça gördüğümüz bisikletler, moda dünyasına ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Yıllardır eşarp desenlerine farklı bir hava katan bisiklet deseni, renk ve desen seven tesettürlü bayanların dikkatinden kaçmıyor.

Levidor’un en beğenilen eşarp modelleri arasında yer alan Levidor bisiklet desenli twill eşarplar, renk seçenekleri ile göz dolduruyor. Hem spor hem klasik kombinler için uyarlanabilen bisikletli eşarp deseninde enerji bulabilirsiniz.

Sepetinde rengarenk balonların olduğu desende renkli kenarlar, farklı renklerdeki ağaçlar da var. Bisikletli eşarp deseninin bir başka versiyonu da hem bir çok balonun hem de bisikletin olduğu desenler. Zincir desenli kenarları ve yine renklerin farklı farklı kullanılarak çeşitlendiği eşarp modelleri yine Levidor kalitesiyle sizler için tasarlandı.

Levidor bisikletli balonlu eşarbın başta duruş şekli ve eşarbın tam desenini yukarı görebilirsiniz. Bisikletli kısım başörtünün tam arkasında görünür bir şekilde dururken desendeki küçük çiçekler bu şekilde örtüldüğünde iç tarafta kalıyor. Eşarp bağlama modelleri içinde marka isminin arkada ya da önde olması tercih meselesi. Eğer yazı bir şekilde görünmesin derseniz marka yazısını içine katlayarak da eşarp bağlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?