Levidor Eşarp En Güzel Modeller

Uzun zamandır raflarda yerini alan ancak farklı satış sitelerinde bulabildiğiniz ithal ipek eşarp markası Levidor Eşarp, artık kendi adıyla resmi sitesini kurdu. Çok yakında online satış bölümünden de Levidor Eşarp modellerinden online satın alabileceksiniz.

2023 yılına gireceğimiz sayılı günler kala televizyonlarda da sıkça reklamı yapılmaya başlanan Levidor Eşarp, “Moda ve aksesuar ışığı altında, her tarz ve tasarımları sizlere sunan bir markayız.” diyerek iddialı bir giriş yaptı.

Levidor Esarp stilleri

Birbirinden güzel ve özel tasarımları ve değişik, göz alıcı desenleri ile tesettürlü bayanların son yıllarda dikkatini çeken ve diğer büyük markalara göre tercih sebepleri olabilen Levidor Eşarp, artık kendi sitesinden koleksiyonlarını sizlerle buluşturacak. Online satış ile size hizmet verecek ve büyük ihtimalle indirimli eşarp modelleri ile yüzünüzü ve cebinizi güldürecek.

Levidor Esarp motifli modeller

Levidor Düz Renk Twill İpek Eşarplar

Levidor Esarp mor

Levidor ithal ipek eşarplar, ülkemizde de dünyadaki kadar çok seviliyor. Levidor yakın zamanda açtığı online satış sitesi ile bizzat müşterilerine eşarp,ipek eşarp, twill eşarp, ipek şal, kısacası tüm eşarp ve şal modelleri hakkında bilgi verip satışını yapıyor.

Levidor Esarp Modelleri

Düz renk eşarplarla istediğiniz kombini yakalamak her zaman daha garanti olur. Saf ipek eşarpları yapmakta zorlananlar için twill ipek eşarpları denemelerini tavsiye ederiz. Eşarp bağlama twill ipek eşarplarda daha kolay olduğu gibi bozulmadan düzgün durduğu da bir gerçek.

Renk bakımından zengin Levidor twill ipek eşarplarda kalite de birinci planda tutuluyor. İpek eşarp alırken bilindik ve büyük markaları tercih etmek yerine ithal ipek eşarpları da deneyebilirsiniz.

Levidor Esarp modelleri baglama stili

Levidor Eşarp Koleksiyonu

Levidor Esarp modeli

Levidor eşarp, ithal eşarp markalarında biri. Ve ülkemizde gerçekten çok sevilen ve rağbet gören eşarp markalarından olmayı başardı. İpek eşarp markalarından ithal olması sebebiyle biraz daha uygun fiyata satılmasının etkisi büyük ancak desenleri ve kalitesiyle de tesettürlü bayanların takdirini toplamış durumda.

Levidor Esarp mavi

2016 yılı ilkbahar ve yaz mevsimlerinde renkler hem bahar hem yaz havasını almış gibi duruyor. Açık renklerin hakim olduğu koleksiyonlarda koyu renkler de kendine zıt olan renklerle tam bir uyum sağlıyor.

Levidor Esarp kimlere yakisir

İlkbaharda esen rüzgarlar gibi desenlerde de uçuş uçuş bir hava var sanki. Renkler sanki fırçadan rastgele eşarp kumaş üzerine dökülmüş gibi duruyor. Bu da haliyle doğallığı ve hayal gücünü gösteriyor.

Levidor ipek eşarplar, hala kendi sitesinde satışta değil ancak pek çok tesettür giyim üzerine güvenilir web sitesinde online alıcıyla buluşuyor.

Levidor Esarp gorselleri

Carvella İpek Eşarp Modelleri

Levidor Esarp En Guzel Modeller

İthal eşarp deyince bir çok tesettürlü bayanın aklına ilk gelen markalar Levidor ve Silk Home eşarplardır. Ancak ithal ipek eşarplardan bir diğeri de kalitesi ve modelleri ile büyüleyen

Carvella ipek eşarpları %100 ipekten üretilen ithal eşarplardır. Tesettür giyimde eşarp, şal gibi başörtüsü çeşitleri içinde eşarpların yeri bir ayrıdır. Her ne kadar son yıllarda kapananlar genellikle %90 şal modelleri kullanmayı tercih etseler de ipek eşarp kullanan tesettürlü bayanları yine ipek eşarp kullananlar anlar.

Levidor Esarp beyaz

Carvella eşarp da ipek eşarp takmayı seven tesettürlü bayanlar için çiçeklisinden geometrik desenlisine Carvella logolusundan sadesine bir çok desende ipek eşarp tasarlayıp sizler için hazırlamış.

İpek eşarp modelleri arasında kalitesi ve uygun fiyatıyla sizlerinde gönlünü çalacak olan Carvella eşarplar, kolay kullanım için twill ipek olarak da üretilmiş.

Çiçeklerin kır bahçesinde geziniyor hissi verdirdiği, yazılı desenleri ile spor kombinlerini tamamlayabileceğiniz desen çeşitliliğine sahip Carvella eşarplar güzel fiyatlarla satılıyor.

Tesettür giyimin en önemli parçası olan eşarp modelleri kıyafetlere uyum sağladığında hoş ve şık bir görüntü sağlıyorsa Carvella eşarp modelleri arasından zengin desen hazinesinde mutlaka size de uyan bir eşarp vardır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir