Mavi Eşarp Modelleri 2017

Mavi Eşarp Modelleri 2017

Mavi eşarp modelleri 2017

Tesettür giyimin temel taşı eşarplar, hanımların en önem verdikleri tesettür ürünlerinden biridir. Eşarp model ve renkleri hanımlar açısından oldukça önem arz eder. Yüz şekline uyumlu bir eşarp modeli ile ten rengi uyumlu eşarp rengi hanımların görünüşlerine epey farklılık katmaktadır. Mavi eşarp modelleri 2017 yılının trendleri arasına girmeyi başarmış durumda. Eşarp model ve desenlerinde çok fazla seçenek bulunsa da hanımlar ilk etapta eşarpların rengine dikkat etmektedir. Renk konusunda seçenekleri daha sınırlı olan hanımlar, yılın moda renkleri ve kıyafetleri ile uyum sağlayan renkleri tercih etmektedir. Tercihleri arasında özellikle pek çok renk ile uyum sağlayan rengi tercih eden hanımlar bu seçimle hem zarafetlerinden hem bütçelerinden ödün vermemektedir.

Mavi Rengin Sınırsız Uyumu

2017 Mavi Esarp Modelleri 1

Mavi rengin özelliklerinden biri de pek çok renk ile uyum gösterebilmesidir. Uyum sağlamadığı renk neredeyse yok denecek kadar az bu renk, eşarp desen ve modellerinde de oldukça ilgi görmektedir. Desenlerde oluşturduğu bütünlük ve çekicilik sayesinde eşarpları bir adım daha öne çıkaran mavi renk hanımların oluşturdukları kombine de uyum sağlamaktadır. Pudra ve pembe tarzda renkler ile bir araya geldiğinde zihnimizde uyumlu bir birliktelik oluşmasa da gerçekte oldukça etkileyici bir kombin meydana gelmektedir.

Mavi renk eşarplar pastel tonlarda oluşturulan kombinlerde de tamamlayıcı eşarp rengi olarak kullanılabilir. Mavinin dinginliğinin yüzünüze yansıması ise hanımları oldukça cezbedecek bir ayrıntıdır. Deniz ve gökyüzünü eşarplarında taşıyan hanımlar içine girdikleri bu atmosferden çıkmak istemeyeceklerdir. Başlarındaki dinginlik ruhlarına yansıdığı zaman, renk konusunda ne kadar doğru tercih yaptıklarını anlayan hanımlar, mavi renk ve tonlarında hazırlanmış oldukça zarif eşarplarından vazgeçemeyeceklerdir.

Yılın Trendleri Arasında

2017 Mavi Esarp Modelleri 2

Her yıl farklı renkler bir adım daha öne çıkarken eşarp modelleri 2017 yılında mavi renklerle göze çarpmaktadır. Bu renk eşarplar, vitrindeki yerlerini almaya başlasa da ilerleyen günlerde renge olan ilgi artacaktır. Mavi renk ile hazırlanmış eşarp modelleri, farklı tonları ile de hanımların gözdesi olmaktadır. Gece mavisi, bebek mavisi, şnorkel mavi gidi daha pek çok tonu bulunan rengin her tonu için hazırlanan onlarca eşarp modelleri bulunmaktadır. Dikkat çekmek istemeyen fakat şıklığından da ödün vermeyen hanımlar solgun tonda olan mavi renk eşarpları tercih ederken göz alıcı ve dikkat çekici şekilde giyinmeyi seven hanımlar rengin parlak tonlarını tercih etmektedir. Yılın dikkat çeken renklerinden olmaya aday mavi renk ve tonları hanımların zarifliğini öne çıkaran özel renklerdendir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?