Mıknatıslı Kot Efektli Hazır Türban Modeli

Mıknatıslı Kot Efektli Hazır Türban Modeli

Bone şallar, bir çok genç tesettürlü bayanın pratik olması sebebiyle tercih ettikleri başörtülerinin başında geliyor. Hazır türban modelleri 2017 yılında da baş tacı olmaya devam edecek.

Tulipa Türban, hazır türban modelleri ile bir çok model sunmaya devam ediyor. Hazır türban modellerinde, şapka şal modelleri, iki renkli hazır türbanlar, pratik şal modelleri, payetli ve pullu abiye şal modelleri gibi pek çok seçenek var. Bunlardan biri de mıknatıslı hazır türban modelleri.

Mıknatıslı hazır türbanlar, pratik ve rahat oluşları ile özellikle çalışan bayanlar için ideal şal modellerinden sadece biridir. Mıknatıslı şallarda iğne ile bağlama sıkıntısı olmadığından pratik bir şekilde hemen türbanı takabilirsiniz. Bir çok renkte tasarlanan mıknatıslı hazır türban modellerinden bu yazımızda kot efektli olanlardan bahsedeceğiz.

Bildiğiniz üzere kot kumaşlar, tekstil sektöründe vazgeçilmeyen ve modası geçmeyen kumaşlardan. Ancak kot kumaşın yapı itibariyle biraz kalın ve sert olduğunu göz önüne alırsak başörtüsü olarak fazla tercih edilmeyen bir kumaştır. Zamanında bir marka kot kumaştan eşarp üretti ancak çok fazla rağbet görmediğini düşünüyoruz.

Kot efekti ise desen olarak düşünülebilir. Hazır türban kumaşı üzerine nasıl desen baskısı yapılıyorsa tıpkı onun gibi kot görünümü olan bir desenle desenlendiriliyor.

Kot efektli hazır türban modelleri özellikle spor giyim için güzel bir seçim olacaktır. Hafta sonu pikniklerini iple çektiğimiz ilkbahar aylarında rahat kıyafetler üzerine mıknatıslı kot efektli hazır türban modelini yapın ve rahatınıza bakın.

Tulipa Türban Mıknatıslı Kot Efektli Hazır Türban

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?