Mint Yeşili Eşarp Modelleri 2017

Mint Yeşili Eşarp Modelleri 2017

Mint yeşili eşarp modelleri 2017

Yeşil doğanın en önemli rengidir. Kıyafetlerde bu renk çoğu zaman kullanılmaktadır. Yeşilin tonlarından olan mint yeşili ise özellikle 2017 yılında sık sık görebileceğimiz bir renk olacak.

TESETTÜR GİYİM MODASINDA MİNT YEŞİLİ

Mint Yesili Esarp Modelleri 2017 1

Tesettür giyim sektöründen artan ürün seçenekleri ile beraber renk tonlarında da oldukça ciddi bir seçenek yelpazesi oluşmuştur. Ana renklerin dışında tonları da sık sık sunulmaktadır. Tesettür modasında eşarp detayı kombini tamamen etkileyebilecek önemli parçalardan bir tanesidir. Bir birinden değişik detaylarla renk katacak olan mint yeşili eşarp modelleri 2017 yılında kombinlerde ana parça olabilecek tarzdadır. Mint yeşilin kullanımı ilk başta bayanları biraz geri adım atmaya itse de, aslında diğer renklerle olan uyumu kolaydır. Mint yeşili sade olarak kullanılabildiği gibi, eşarp üzerinde farklı çizgilere sahip olan modeller de tercih edilebilir.

Bayanlar her zaman renk ve desen uyumuna dikkat etmektedir. Dolayısı ile mint rengini doğru kullanarak en sade kombinde bile tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Mint yeşili, diğer yeşilin tonları ile uyumlu bir tablo çizecektir. Koyu yeşil ve mint yeşili ikilisi oldukça şık ve kolay yapabileceğiniz bir kombin olacaktır. Mint yeşili eşarplar siyah rengi ile de farklı bir hava yaratacaktır. Bazı eşarplarda mint üzerinde siyah, pudra ve koyu mor renginde detaylar da bulunduruyor. Böyle bir eşarp kullanıldığında kıyafetler daha az aksesuar ve detay barındırmalıdır. Durum tam tersi de olabilir. Eğer sade mint bir eşarp kullanacaksınız, kıyafetinizde detay ve aksesuarlar kullanmak daha doğru olacaktır. Mint yeşili eşarp modelleri 2017 yılında bayanların kombinlerinde görebileceğimiz renklerden bir tanesidir.

EŞARP İLE ŞIKLIĞI YARATABİLMEK

Mint Yesili Esarp Modelleri 2017 2

Tesettür giyim modasında ürünler arttıkça kombin oluşturmak da kolaylaşıyor. Çünkü ürünlerde renk, doku ve desen seçenekleri oldukça fazladır. Ana renklerin yanı sıra tonları, diğer renkleri ile uyumu da kullanılıyor. Eşarp seçimi tamamen kombini etkileyebilecek bir parça olmakla beraber, bir bayanı çok şık bir görüntüye ulaştırabilir. Saçaklı detaylarla sunulan eşarplar büyük bir farklılık katabilir. Aynı zamanda sade düz eşarpların kenarlarında kullanılan farklı renklerdeki dantel veya çiçek detayı da zarifliği ortaya çıkarabilecek unsurlardandır. Geniş bir yelpazeye sahip olan eşarp modelleri 2017 sezonunda farklı detaylarla da ön plana çıkacaktır.

Tesettür giyiminde gömlekler ve etekle yapılan kombinler sık kullanılmaktadır. Bu gibi kombinlerde renk uyumu göz önünde bulundurarak mint rengi kullanmak mümkün. Mint bir eşarp ile beraber kullanacağınız siyah ve pudra rengi son derece zarif ve ince bir görüntü ulaştıracaktır. Eğer pantolon ürünleri daha çok kullanıyorsanız. Çizgilere ve desenlere sahip olan bir mint eşarpla, koyu mor ve yeşil renkler de kombininizde kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?