Modanisa Yeni Sezon Eşarp ve Giyim Parçaları

Tesettür giyimin değişen ve yenilenen modasını, vakit kaybetmeden kadınlarda buluşturan Modanisa, yeni sezon ürünlerini alışveriş sitesine eklemeye devam ediyor. Sonbahar kış sezonunun en gözde ve dikkat çeken parçaları, Modanisa’nın bünyesindeki yerini alıyor. Eşarplardan kabanlara, ayakkabılardan gömleklere kadar, kadınların ihtiyacı olan tüm kıyafet ve aksesuar ürününe Modanisa ile bir tıkla ulaşmak mümkün oluyor…

modanisa-yeni-sezon-3

Modanisa‘da satışa sunulan yeni sezon eşarp ve şal modellerinde sezonun dikkat çeken renk ve desenlerini görmek mümkün. Modern çizgiler ve geometrik desenler modanın yükselişte olan eşarp modelleri arasına bulunurken, düz renkteki ipek kumaşlar da tesettür giyimdeki yerini bırakmıyor. Kışın soğuk günlerine özel olan pamuklu ve yünlü şallar, toprak tonlarından oluşan desenlerden oluşurken, düz renkteki ipek eşarplar daha çok pastel tonlara sahip oluyor.

modanisa-yeni-sezon-2 Modanisa, hazırladığı kombinler ile kadınlara alternatif fikirler sunarak, uyumlu parçaları birbiri ile tamamlıyor. Yeni sezon için hazırlanan kombinlerde genel olarak kahve, mavi ve vizon tonları dikkat çekiyor.

modanisa-yeni-sezon-4 Klasik, spor, bohem, günlük ve ofis gibi daha birçok alan ve tarza uygun olarak hazırlanan kombinler ve giyim parçalarını birbirinden şık eşarp ve şal modelleri tamamlıyor. Modanisa’da yer alan şal ve eşarp modelleri kaliteli kumaşları ve dokuları ile müşteri memnuniyetini kazanıyor.

Tesettür giyimin olmazsa olmazı eşarp ve şallar, Modanisa alışveriş sitesine 6.99’dan başlayan uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir