Mor Renkli Eşarp Modelleri

Renklerin her birinin anlamları ve enerjileri vardır. Mor rengin de bir anlamı var. Mor, zenginliği, asaleti ve lüksü çağrıştıran bir renktir. Mor rengi seven insanlar da ruh dünyası ön planda, sanat dallarında daha başarılı insanlardır.

Açık tonlardaki mor renkleri yani lila rengi çalışma isteği veren, pozitif enerji veren bir renktir. Bu yüzden çalışma odalarında da genellikle lila ve morun açık tonları tercih edilir.

Mor Renkli Esarp Modelleri uzun

Kıyafetlerde mor renginin kullanımı ise yine açık tonlardaki mor rengi insana keyif verirken koyu mor insan psikolojisinde hüzün, depresyon gibi rahatsızlıkları artırabilir. Bu yüzden açık tonlardaki mor kıyafetleri tercih etmek daha iyidir.

Morun her tonu güzel, eşarp modellerinde 2023 yılında pek çok marka eşarpta mor ve tonlarını gördük.

Mor Renkli Esarp Modelleri parlak

Mor sevenler için eşarp modellerinden mor renkli eşarplar derledik. İşte mor renkli eşarp modelleri resim galerimiz:

Güzel Bir Aksesuar: Eşarp Atacı

Eşarp bağlarken eşarbın yapısına zarar vermeyecek metaryallar kullanmak gerekir. Eşarp iğneleri, toplu iğneler, çatal iğneler, eşarp mıknatısları ve eşarp atacı. İşte eşarbın düzgün durması ve kaymaması için çeşitli metaryeller ya da aksesuarlar kullanmalısınız.

Mor Renkli Esarp Modelleri papatya

Özellikle ipek eşarba takılan toplu iğneler iz bırakabiliyor. Tesettürlü bayanların neredeyse tamamı ipek eşarplarında iz görmek istemiyor.  Bunun için de eşarp mıknatısların faydalanmak istiyor. Ancak eşarp mıknatıslarının da manyetik alan oluşturduğu için yararından çok zararı vardır. Bu yüzden eşarp ataçlarından yararlanmak en iyisidir. Eşarp tokası da denilen bu eşarp aksesuarının iğne gibi sivri yeri olmadığından iz bırakmaz, Kolaylıkla takılıp çıkarılır.

Mor Renkli Esarp Modelleri koyu mor

Adelia Style – Kolluk Modelleri

Tesettürde, el yüz ve ayaklar haricinde her yerin vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde ibaresi geçiyor. Ancak bir çok standart ölçülerde üretilen uzun kollu kıyafetlerde bir çok tesettürlü bayan kolların kendine kısa geldiğini ya da biraz daha uzun olursa daha rahat edeceklerinden bahsederler. Teknoloji ve tasarım biz insanların ihtiyaçlarına göre şekillendiği için bu ihtiyaca da kulak verip yıllardır tesettürlü bayanlar için kolluk ve boyunluk üretimi yapılıyor. Ancak en fazla ucunda bir sıra dantel geçen kolluklar görmüştük. Bu yazımızda Aişe Eşarp markasının Adelıa Style diye isimlendirdiği tesettür aksesuarlarından bahsedeceğiz.

Mor Renkli Esarp Modelleri kisa

Hazır eşarpta oldukça iddialı olan Aişe Eşarp, tül detaylı kolluk modelleri ile dikkatimizi çekti. Kimine göre danteller abartılı gelebilir ancak bayanlar arasında kullanıldığında gayet şık ve kullanışlı bir aksesuar olduğunu söyleyebiliriz. Renk uyumları çok çeşitlendirilmiş, bu yüzden renk açısından sıkıntı çekmezsiniz. Ayrıca tül detayların üstüne küçük kurdaleler de çok şirin bir görüntüye ulaştırmış.

Mor renkli eşarp modelleri, son yılların trendlerinden biri haline geldi. Bu makalede, mor renkli eşarp seçenekleri hakkında bilgi edinebilir, farklı kombinler için ipuçları alabilirsiniz.

Mor Renkli Esarp Modelleri geometrik desen

Mor Renkli Eşarp Modelleri 2023

Eşarp, birçok kadının gardırobunda vazgeçilmez bir parçadır. Mor renkli eşarp modelleri ise son yılların trendleri arasında yer almaktadır. Mor rengi, sahip olduğu derinlik ve zerafet nedeniyle, birçok kişi tarafından sevilen bir renktir. İşte, mor renkli eşarp seçenekleri hakkında bilmeniz gerekenler.

Mor Renkli Esarp Modelleri duz

  1. Mor Desenli Eşarp

Mor desenli eşarplar, farklı mor tonlarının bir arada kullanıldığı eşarplardır. Bu eşarplar, farklı renklerdeki giysiler ile kombinlendiğinde, oldukça şık bir görünüm elde edilir.

Mor Renkli Esarp Modelleri desenli

  1. Şal Mor Eşarp

Şal mor eşarplar, genellikle daha kalın ve uzun bir yapıya sahiptirler. Bu eşarplar, soğuk havalarda sizi sıcak tutarken, şık bir görünüm de sağlarlar.

Mor Renkli Esarp Modelleri 2023

  1. Desenli Mor Eşarp

Desenli mor eşarplar, farklı desen ve tonların bir arada kullanıldığı eşarplardır. Bu eşarplar, farklı kombinler için ideal seçeneklerden biridir.

Mor Renkli Esarp Modelleri acik mor

  1. Düz Mor Eşarp

Düz mor eşarplar, minimalist bir tarzı yansıtırken, şık bir görünüm elde etmenizi sağlarlar. Bu eşarplar, farklı renklerdeki giysiler ile kombinlendiğinde, oldukça şık bir görünüm elde edilir.

Mor Renkli Esarp Modelleri armine

Mor Eşarp Nasıl Kullanılır?

Mor eşarplar, farklı kombinler için ideal seçeneklerden biridir. İşte, mor eşarplar ile yapabileceğiniz kombinlerden bazıları:

Mor Renkli Esarp Modelleri cicekli

  1. Beyaz Gömlek ve Siyah Pantolon

Mor bir eşarp, beyaz bir gömlek ve siyah bir pantolon ile oldukça şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu kombini, beyaz bir çanta ve siyah bir çift ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

  1. Kot Pantolon ve Bordo Kazak

Kot pantolon ve bordo bir kazak ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu kombini, mor bir eşarp ve beyaz bir çift ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

  1. Siyah Elbise ve Şık Ayakkabı

Siyah bir elbise, şık bir ayakkabı ve mor bir eşarp ile oldukça zarif bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir