Papatya Desenli Etamin Şal Modelleri

Papatya Desenli Etamin Şal Modelleri

Papatyalar Şallarda…

Baharın habercisi en güzel kır çiçeklerinden papatyalar 2017 şal modellerini süslüyor. Yemyeşil kırlarda gözümüzü gönlümüzü açan papatyalar, birbirinden güzel renklerdeki şalları da güzelleştiriyor. Kırlardaki küçük papatyaların aksine şal desenlerine büyük papatyalar tercih ediliyor.

Tesettür giyimin en önemli parçası, eşarp ve şal modelleri her türlü kıyafetle kullanılıyor. Özellikle son on yıldır sıklıkla kullanılan şal modelleri, gün geçtikçe çeşitleniyor. Farklı desenler, değişik bağlama yöntemleri derken 2017 şal modelleri de birbirinden değişik şallardan oluşuyor.

2017 Papatya Desenli Etamin şal Modelleri 5

2017 şal modelleri arasında kendine yer bulan papatya desenli şallar, etamin yapısıyla son yılların en fazla rağbet göre el işi hobilerinden birine de gönderme yapıyor. Gözenekli yapısı nedeniyle nefes alabilen şallar, özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen şallardan olacak.

Papatya desenli etamin şal modelleri, ondan fazla farklı renk seçenekleri ile günlük şal modelleri ve spor kombini için uygun şallar arasında yerini aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?