Abiye Şal Bağlama Modeli Videosu
Tesettür Moda ve Kadın Bloğu
Pratik Abiye Şal Bağlama Modeli | Uygulamalı Gösterim
Sosyal Medyada Paylaş
25 Ekim 2015
Editör

Pratik Abiye Şal Bağlama Modeli | Uygulamalı Gösterim

Özel davetlere giderken her zamankinden biraz daha özenli ve düzenli gitmek gerekir. Bir de gidilecek yer akraba ve yakın arkadaşsa daha bir özen gösterilir. Fakat vakit yok ve abiye şal bağlamanız gerekiyorsa aşağıdaki video tam da size göre. Hem abiye olduğu için gideceğiniz yere uygun hem de vakit darlığınız yüzünden pratik ve kolay bir bağlama şeklinden dolayı size tavsiyemizdir.

Öncelikle kıyafetinize uygun renkte bir şal almanız gerekir. Şalınızı da rahatlık ve kolay kullanım açısından uygun bir kumaşta seçmeniz önem taşır. Boneyi sıkıca yaptıktan sonra ilk adımda şal ucunu bir miktar içe kıvırıp başınıza alın.

Sonra şal uçlarını çapraz olarak arkadan öne dolayın. Sağ ucunu kıvırarak başınızın üstünden sol tarafa geçirin. Sol ucu da sağ taraftan boynunuzun açık kalan kısmını kapatacak şekilde dolayın ve sıkıştırın. Kıvırıp doladığınız sağ uca biraz şekil vererek şal bağlama işlemini tamamlayın. Videoda izlediğinizde gerçekten çok pratik ve kolay olduğunu ve bir o kadar da şık göründüğüne şahit olacaksınız.

pratik abiye sal baglama modeli nasil yapilir

İsterseniz şalın kıvırdığınız yerine küçük bir aksesuar ya da aplike parçası yerleştirebilirsiniz. Bu biraz sizin hayal gücünüze ve kıyafetinize göre değişebilir. Kıyafetiniz çok sadeyse böyle bir aksesuar kullanarak biraz hareket katabilirsiniz. Fakat kıyafetinizde yeterince detay varsa abiye şalınızın sade kalması daha doğru olacaktır.

pratik abiye sal baglama modeli pratik abiye sal baglama modelleri

 

2 adet yorum var.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014