Pudra Eşarp Modelleri 2017

Pudra eşarp modelleri 2017

Tesettür giyimin en önemli parçası olan eşarplar, her sezon farklı desen ve renk seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle hanımlar yeni sezon modellerine ve renklerine rağbet gösterirken ilk çıkan modeller her zaman en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Eşarp konusunda çok fazla seçeneği bulunan hanımların, tercih sınırlaması yine moda renk ve desenlerle yapılmaktadır. Eşarp modelleri 2017 yılında da binlerce seçenek ile hanımları zorlayacağa benziyor. Bu durumda hanımlara modellerden ziyade renkler yardımcı olmaktadır. Eşarp almak isteyen tüketici artık giyimiyle uyumlu renklere öncelik verirken, desenleri bir adım geride bırakmaktadır.

Tüm Sezona Pudra Esintileri

Giyim konusunda bütünlük oluşturmak isteyen, zevkli hanımlar giydikleri kıyafete uygun eşarp seçmektedir. Bu bağlamda bu yıl en fazla tercih edilecek renkler arasında pudra bulunurken, pudranın bulunduğu desenlerden oluşan eşarp modelleri de bir hayli ilgi göreceğe benziyor. Sezonun açılmasıyla yeni eşarp modellerinin de ortaya çıkması kaçınılmazdı. Bu sezon eşarplar pudranın tatlılığını üzerinde barındırırken pembe rengin desenlere verdiği zariflik tüm hanımları cezbedeceğe benziyor. Pudra eşarp modelleri 2017 yılına farklı tonlardaki desenler ile damgasını vuracağa benziyor. Pudra rengin her yaştan hanıma hitap ederken bu rengi çoğu hanım pek çok renk ile uyum göstermesi sebebiyle tercih etmektedir.

Pudra ve Gri Uyumu

Pudra Gri Uyumu

Pudra renk pastel ya da parlak her tonda kıyafet ile genelde uyum sağlamaktadır fakat gri ile olan uyumu denemeye değer güzelliktedir. Eşarp modelinde desen fark etmeksizin her türlü modelde bulunan pudra rengi ile ona muhteşem bir uyum gösteren gri rengin özellikle gümüş tonu bir araya geldiğinde şıklığınız herkesin gözünü alacaktır. Pudra renk eşarplar kıyafet seçme özgürlüğünü yaşatacaktır.

Romantizmin Rengi Pudra

Her rengin kendine göre bir anlamı vardır. Pudranın anlamı ise romantizmdir. Özellikle zarif bayanların kullandığı pudra renkli eşarp modelleri, bulundukları ortama romantizm ve huzur havası katmaktadır. Kıyafetlerinizde de pudra eşarplar gibi açık renkler tercih ederseniz zarif görünümünüze paklık da katarak herkesin gözdesi durumuna gelebilirsiniz. Pudra renge en çok yakışan ayrıntılar ise dantel ve tüllerdir.

Kullandığınız eşarp modeli size sade göründüğünde, eşarbınızı birbirinden şık tüller veya danteller ile süsleyebilirsiniz. Yaptığınız bu ince dokunuş, içinizdeki romantik havanın dışarıya çıkmasını sağlayacaktır. Eğer siz de şık görünüp fazla ilgi çekmemek isteyenlerdenseniz, pudra eşarp modelleri tam size göre. Bu renk ile oluşturulan desenler, iddialı bir görüntü çizmemesine rağmen kimsenin gözünü alamadığı bir model haline gelmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir