Pul İşlemeli Şifon Şal Modelleri

Pul İşlemeli Şifon Şal Modelleri

2017 şal modelleri paylaşımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Malum yaz mevsimi sıcakların biraz kendini hissettirmesiyle kapıda sayılır. Yazın sıcağında hem hafif hem de rahat tutan eşarp ve şal modelleri tesettürlü bayanlar için son derece önemlidir. Pamuklu şallar terletmezken şifon şallar da inceliği ve hafifliği sebebiyle tercih sırasının üstünde yer alır.

Özel davet ve düğünler de yazın gelmesiyle çoğalacağına göre hem mevsime hem de düğün, mezuniyet gibi özel mekanlarda takılabilecek harika şifon şal modelleri var bu sezonda. Pul işlemeli şifon şal modelleri 2017 yazında bir çok bayanda rast gelebileceğimiz şal modelleri arasında yer alıyor. İnce el işi pul işlemeleriyle göz dolduran bu şal modeli şifon olması sebebiyle de oldukça rahat bir kullanıma sahip.

2017 Pul Islemeli şal Modelleri 6

Birbirinden güzel tam 13 renk seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulan pul işlemeli şifon şallar, abiye elbise modelleri üzerinde herhangi bir takıya gerek kalmadan sizi şık ve zarif gösterir. Ön tarafı tamamen pul ile işlenmiş bu şifon şal modeli gündelik hayatta da şık giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar için de ideal.

Bir çok farklı şal bağlama modelleri ile kullanabilen şifon şallar, giyilen kıyafet ve kullanılacak yere göre de bağlama şekli değişebilir. Boyundan dolama çok gündelik gibi görünse de tesettür abiye elbise üzerinde kullanılacaksa bu tür bir bağlama yapıldıktan sonra şal uçlarının elbisenin boyun kısmından içeriye saklanmak suretiyle düzeltilmesi için bu tür bir bağlamaya gereksinim duyulabilir.

Pul işlemesi olması nedeniyle siyah ve diğer koyu renklerde daha güzel duracağını düşünen bayanlar yanılıyor. Bu pul işlemeli şifon şal modelinin her bir rengi ayrı bir güzellik saçıyor. Pul işlemesinin yanı sıra renklerinin bu yaza uygun seçilmesi, pul işlemeleri ile uyumu gibi konularda da kolaylıklar sağlıyor.

Pul işlemeli şifon şal modelleri 2017 :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?