Püsküllü Abiye Şal Bağlama Tekniği

Uçları büyük püsküllü şifon abiye şal modellerini nasıl bağlarsınız? Farklı şal bağlama stilleri ile ilgili yazılarımıza devam ediyoruz. Abiye şal bağlama belki de severek yapacağınız bağlamalar arasında birincidir. Genellikle kuaförlerde sıra beklemek ya da istediğiniz modelin yapılmaması gibi durumlar moralinizi bozuyorsa siz de abiye şalınızı kendiniz bağlayabilirsiniz. Bunun için sitemizde pek çok farklı abiye şal bağlama teknikleri bulunuyor. Bunlardan bazıları resimli anlatımlarla bazıları da bu yazımızda olduğu gibi videolu anlatımlarla yer alıyor.

Bu yazımızda uçlarında büyük püskülleri olan şifon abiye şalın farklı bir bağlama tekniğini anlatacağız. Öncelikle bonenizi takın ve şifon şalı tam ortalayarak başınıza oturtun, çene altından bir iğne yardımıyla sabitleyin. Şal ucundan sarkan püskülü kendi tarafında olacak şekilde başınızın üstünde sabitleyin. Ve kalan püskülü de diğer püskülün yanına gelecek şekilde iğnelerle sabitleyin.

puskullu abiye sal baglama teknigi yesil

Son olarak ilk püsküllü taraftan sarkan şalı çapraz olarak kulak üstünden iğneleyin. Ve abiye şal bağlama sona erdi. İşte bu kadar basit. Hem kolay hem pratik hem de zahmetsiz bu abiye şal bağlama yöntemi ile siz de davetlere giderken rahatlıkla kendi şalınızı kendiniz bağlayacaksınız. Anlatmaya çalıştığımız püsküllü abiye şal bağlama tekniğinin inceliklerini videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

puskullu abiye sal baglama teknigi gri parlak

Düğmeli Bolero Şalı Farklı Stillerde Kullanın!

Bir bolero düşünün ki; farklı bağlama şekilleri ile birbirinden güzel stillerde kullanabilin. Modanisa’da indirimli fiyatıyla şu an satışta olan Düğmeli Bolero Şal işte tam bu özellikleri taşıyor.

Bir şal ile bir çok farklı bağlama şekilleri ile tarzınıza tarz katın. Gömleklerle, tuniklerle, manto ve pardesü üzerinde farklı bağlama şekilleri ile kullanabileceğiniz bu güzel bolero şal modelini içeriğimizde ki bağlama modeli ile deneyin!

Bir bakalım bu zarif, güzel düğmeli bolero şal, hangi stillerde kullanılabilir:

puskullu abiye sal baglama teknigi

Bolero olarak kullanıldığında spor kıyafetlerle olduğu kadar günlük klasik kıyafetlerinizin de vazgeçilmez aksesuarlarından olacak.

Yelek olarak kullanımı ise oldukça şık görünüyor. Özellikle denim kıyafetlerle ve basic bodilerin üzerinde hoş bir görüntü sergiliyor.

Bolero kenarlarında sıralanan düğmeleri sayesinde salaş bir bolero olarak da kullanabilirsiniz. Kloş etek modelleri ve etek pantolon modelleri üzerine giyildiğinde oldukça güzel bir kombin yapabilirsiniz.

puskullu abiye sal baglama teknigi parlak

Özellikle sonbahar aylarında büyük dikdörtgen şallar hemen dışarı çıkarken omza atılır. Düğmeli bolero şal da bu şekildeki kullanımı ile omuz şalı görevi görür.

Yandaki düğmelerden bir tarafını ilikleyerek boyundan geçirmeli bir panço şeklindeki kullanımı ile cool bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Düğmeli bolero şalı, atkı ye da boyunluk olarak da kullanabilir, soğuk günlerde sıcacık giyinebilirsiniz.

Şal modellerine bir yenisi daha eklendi desek yanlış olmaz. Düğmeli bolero şalı, şal olarak bağlayabilirsiniz. Düğmeli kısımlarını baş çevrenize kadar ilikleyin ve sıcacık şalı rahatlıkla kullanın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir