Rahat Elbisenin Adresi: StudioSoraya

Tesettürlü bayanların günlük elbise seçiminde belki de baktıkları tek şey rahat olması. Rengi, deseni istediği kadar güzel olsun; bir elbise kumaşıyla kalitesiyle ve tasarımıyla yani modeliyle rahat ettirmiyorsa çok da tercih edilmeyecektir. Sosyal medya hesaplarından binlerce bayana ulaşan StudioSoraya, tesettür elbise modelleri arasında tek geçilecek bir özelliğe sahip. Müşteri memnuniyetlerini okuduktan sonra bu yazıyı yazmaya ve StudioSoraya nın elbise modellerini buradan paylaşmaya karar verdik.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya

Şeritli, karma, çiçek desenli , şal desenli , yazlık, kışlık ve kot elbise modelleri ile tesettür elbise modellerinde ne arasanız var. Özellikle rahat ve bol bir kesim, tesettürle ilgili olarak çok önemli tutulmuş ve kol ağızları lastikli olması sebebiyle bir çok elbise modelinde abdest almak için kolaylıklar da düşünülmüş. Renklerinin çok fazla dikkat çekici olmaması da yine ince düşünülen bir nokta.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya siyah beyaz

Tesettürlü bayanların mutlaka bakmasını tavsiye ettiğimiz yerlerden biri oldu. StudioSoraya elbise modellerine sahip olmak ve daha fazla bilgi almak için sosyal medya aracılığı ile takibe başlayabilirsiniz. Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo da keseler için çok tatlı bir ayrıntı. Teşekkürler StudioSoraya… 🙂

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya lacivert

Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantası deyince hemen akla okul çantası gelse de aslında bayanlar da sıklıkla sırt çantalarını tercih ediyorlar. Özellikle bebekli anneler sırt çantalarından vazgeçemiyorlar. Hem taşıması rahat hem de boyutuna göre içine pek çok malzeme alması sebebiyle sırt çantaları hayatımızda hep var.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya koyu yesil

Genç kızların özellikle çok seveceği birbirinden güzel ve şirin sırt çanta modellerini sizler için derledik. Gio & Mi ve Housebags marka deri çantalarda aksesuar olarak zincir ve metal parçalar kullanılmış. Çoğu sırt çanta modelinin de sade olduğunu göreceksiniz. Kullanışlı, kaliteli ve sağlam bu çantaların renklerine de bayılacaksınız. Bir iki modelde kullanılan pırıltılı ve ışıltılı renkler de kendinizi özel hissettiğiniz zamanlar için ideal.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya koyu bordo

Terekli Deniz Başörtüsü

Yaz mevsimi yaklaşırken deniz kenarına tatile gitme planları yapan tesettürlü bayanlar için farklı tasarımlar yapan firmalar da bir bir koleksiyonlarını sunuyor. Mayovera da bunlardan sadece bir tanesi.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya kahverengi

Mayovera, muhafazakar kesime hitap eden tasarımları ile kapalı giyinerek denize girmek isteyenlere uygun kıyafetler tasarlıyor. Denize girerken saç bonesi tarzında kafaya yapışan bir başörtüsü yerine güneşin yüze ve gözlere temasını engelleyecek terekli şapkalardan esinlenerek terekli deniz başörtüsü tasarlamışlar.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya haki yesil

Ciddi güneş ışınları ile zarar görebilecek yüz için gerçekten güzel ve başarılı bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Şapka ile başörtünün birleştiği bir yazımız daha vardı. Dilerseniz Şapkalı Şal yazımıza da bir göz atabilirsiniz.

Mayovera ürünlerine Modanisa dan ulaşabilirsiniz. Mayovera, haşema, kapalı deniz mayoları, taytlı mayolar, tasarım mayolar, spor mayolar ve deniz başörtüleri ile farklı tasarımlarda çalışmalar yapıyor. Şimdi bu bahsettiğimiz terekli, yani yüzünüzü güneş ışınlarından koruyacak deniz başörtüsünün resimlerine bakarak daha fazla bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya gri

Yaz Ayakkabı Modası: Babuş

Her yıl ayakkabıda olsun çantada olsun değişik bir model çıkıyor. Özellikle ünlülerin beğenip almasıyla ve sosyal medyada giyip paylaşmasıyla da çığ gibi büyüyor. Henüz herhangi bir ünlünün ayağında görmedik ancak bizden söylemesi 2016 yaz aylarının ayakkabı modası; babuş olacak.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya cizgili

Babuş ayakkabı nedir? Babouche shoes?

Bizim dilimizde babuş olarak yazılan bu kelimenin aslı Babouche olarak yazılır. Aslında okurken de farkettiğiniz üzere pabuç olarak da bilinir. Bir çeşit terlik, pabuç olarak belirtilen ikinci anlamlarının dışında babuş un Türkçe de kelime anlamı; genellikle erkek çocuklarına söylenen ve sevgi ifade eden delikanlı anlamında bir kelime olarak geçer. Bu anlamda biz Türklerde arkasına basılan kösele ayakkabılarını giyenleri ‘delikanlı’ olarak nitelendirmez miyiz? İşte mantık bu.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya bordo

Babuş ayakkabıları genel anlamda terliğe benziyor. Topuk kısmından basılmış deri terlik diyebiliriz. Fas’ın geleneksel ayakkabıları arasında yer alan bu terlik görünümlü ayakkabılar 2023 yazında çok kişide göreceğiniz bir model olacak.

Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya acik mavi Rahat Elbisenin Adresi StudioSoraya acik lacivert

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir