Şapkalı Şal Modeli : Şapkaşal

Şapkalı Şal Modeli : Şapkaşal

Şapka seven türbanlı bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri bir şal modeli daha var artık; şapkalı şal ya da şapkaşal. İpek eşarp bağlandığında önü özenle düzeltilir ve bozulmaması için kimi bayanlar eşarp spreyi kullanırlar kimileri ise içine asetat kağıdı, ince bir sünger kesiti koyarak düzgün durmasını gün içinde sağlamaya çalışır. Tabi böyle bir durumda şapka kullanmanın imkanı yoktur. Tesettürlü bayanların bazılarında şapka sevgisi oldukça yüksekse, teknoloji ve tasarım hayal gücü hanımlara neler yaptırmaz?! İşte buradan yola çıkarak hem şapkamı takarım hem tesettürüme dikkat ederim diyen hanımlar için hazır, kolay, rahatlıkla kullanabilecekleri bir şal modeli Zehrace den geldi; şapkalı hazır şal modeli şapkaşal da diyebiliriz.

Şapkalı hazır türban ilk bakışta kış aylarına özgü gibi dursa da aslında kumaşına göre yaz aylarında da sıklıkla tercih edilebilecek bir şal modelidir. Nitekim güneşin gözüne gözüne vurduğu türbanlı bayanların elbette hoşuna gidecek bir yenilik.

Birbirinden farklı renkleri ve renk kombinleriyle de Şapkalı Hazır Türban modelini çeşitlendiren Zehrace, şal tasarımları ile kendinden söz ettiren bir tasarım makinası adeta.

Püsküllü şalın her iki yana uzanan uçlarını ister omuzlarınızdan çapraz atın ister tek omuzdan geriye bırakın. Şapkalı hazır türban bağlama şekli çok fazla olmadığından standart bir balama ile çözülebilir.

Şapkaşal modelleri :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?