Setr-i Nur Tesettür Gelin Başı Tasarım
Tesettür Moda ve Kadın Bloğu
Setr-i Nur Moda Tasarım & Tesettür Gelinlik
Sosyal Medyada Paylaş
3 Ağustos 2015
Editör

Setr-i Nur Moda Tasarım & Tesettür Gelinlik

Tesettür gelinlik ve gelin başı tasarımları son 5-6 yıldır titizlenerek yapılan çalışmalar sonucu tesettürlü gelin adaylarının hiç düşünmeden yaptırdıkları düğün hazırlıklarının başında geliyor. Aylar öncesinden alınan randevular, gelinlik seçimi, gelinlik ve kapalı gelin başı modelleri için uyum çalışmaları, gelin başı provaları ve gelin başı tasarımcısıyla son buluşmadan sonra düğün hazırlıkları tamamlanır.

Setri Nur Gelinlik
Setri Nur Gelinlik

Tesettürlü gelin başı modelleri yaptırmak için eğitim alan ve uzun süredir bu işte uzman olmuş kuaförlerle çalışmak daha mantıklı olacaktır. Randevuyu çok önceden alıp hatta önden kaparo verenler çoğunlukta. Gelin adaylarının bu süreçte daha titiz olduğunu düşünürsek en az iki ay önceden randevu alıp birkaç prova yapmadan düğüne gitmemekte fayda var.

Setri Nur Moda Gelinlik Modelleri
Setri Nur Moda Gelinlik Modelleri

Tesettür gelin başı yapan kuaför ve tasarımcılarda en az 500 çeşit gelin başı aksesuarı önünüze koyulursa sakın şaşırmayın. Çünkü boncuklu taşlı incili dantellisi ve bunu gibi birçok farklı malzemelerle gelin başı aksesuarları tasarlanmaktadır.

Setr-i Nur Moda Tasarım & Tesettür Gelinlik

Setr-i Nur’a gelecek olursak  Suna Yurtalan da bu alanda eğitim almış tesettür gelin başı tasarlayan bir moda tasarımcısıdır. Bu alanda sadece gelinlik tasarımı ve gelin başı tasarımı yapmıyor; nişan ve kına geceleri için de tesettürlü başörtü tasarımı yapmakta. Bu yazımızda sadece Setr-i Nur un gelin başı tasarım modellerine yer vereceğiz.

Setri Nur Moda Tasarım
Setri Nur Moda Tasarım

Bu arada tüm resimleri Setr-i Nur un facebook sayfasında bulabilir, daha detaylı bilgi için orada bulunan irtibat telefonlarından ulaşabilirsiniz.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2016-2017 Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2016 Tesettürlü Gelin Başı Modelleri için Tıklayınız

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2016 Gelinlik Ayakkabı Modelleri için Tıklayınız

Birbirinden Güzel Dış Çekim Gelin Damat Fotoları için Tıklayınız

Setr-i Moda Tasarım Tesettür Gelinlik Modelleri Video

Bu yazı 20.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

4 adet yorum var.

  1. 3 ay sonra nişan ve düğünum olacak.modellerine baktım harka .burdaki modellerin hepsi mevcut mu.ve gelin bası da mı size ait cevap verirseniz

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU