Sezonun Öne Çıkan Parçaları; Dev Aksesuarlar

Sonbahar ve Kış Stillerinde güç hakimiyetini şıklık ile bütünleştiren gösterişli ve büyük takılar ön planda..

Kıyafetler ile buluşan, yakaya ilişen ve ceketlerin üzerinde duran dev broşlar, gösterişli mücevherler, büyük kolyeler, beli saran kalın kemerler, sezonun yükselen modasındaki yerini alıyor. 2016 2017 sonbahar kış sezonunda modanın kalbi olan sade ve minimalist kıyafetler zıt görünümde olan bu takılar ile tamamlanıyor.

Değerli Taşların Göz Kamaştıran Görünümü

Değerli taşların görünümünü yansıtan iddialı broşlar, şıklığın güçlenmesine yardım ediyor.  Takıların göz alıcı ışıltısı ve parlaklığı kombinlerdeki yerini alarak, yenilikçi bir tarz oluşturuyor.  Kıyafetlere çarpıcı etki veren aksesuar çeşitleri, bu sezon iddialı ve şık kadınların vazgeçilmez parçaları oluyor.

1e3102410b5c758794bed00ba56c4a4d

Broşların Maksimalist ve Güçlü Stili

Ceket, mont ve gömleklerin yakasına iliştirilen sıradan ve küçük broş modellerinin yerini büyük ve gösterişli broş çeşitleri alıyor. Bu sezon güçlü stillerin oluşmasını sağlayan gösterişli broşlar, özgürce her parçada kullanılabiliyor. Çantalar, şallar, gömlekler, kürkler ve hatta botlar, broşların odak noktası oluyor.

İri Kolyeler En Çok Tercih Edilen Parçalardan Oluyor

Yeni sezonun güçlü stillerini oluşturan büyük ve gösterişli aksesuarların başında kolyeler geliyor. Bayanların vazgeçilmez aksesuarı olan kolyeler, bu sezon oldukça dikkat çekici. İri ve büyük kolyeler altın, bronz ve gümüş renk seçenekleri ile karşımıza çıkarak kombinlerdeki yerini alıyor.  Zincir kolyelerin dikkat çeken maskülen havası balıkçı yaka kazaklar ile birleştiğinde güçlü ve gösterişli formuna ulaşıyor.

18b2f4c367c098fe0548e3f504e030a8

Kalın Kemerlerden Stil Vurgusu

Retro esintinin rahat ve güçlü etkisi yeni sezona damga vuruyor. Ceket ve kabanlarda kullanılan kalın kemerler, elbise ve eteklerde de kullanılıyor. En basit hırka modellerinin üzerinde dahi yer edinen kalın kemerler şıklığın oluşmasından anahtar parçalardan oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir