Siyah Eşarp Modelleri 2017

Siyah eşarp modelleri 2017

Siyah her zaman oldukça asil bir renk olmakla beraber her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. 2017 yılında modaya yansıyacak olan eşarp modelleri ve tarzlarında da siyah oldukça kuvvetli bir şekilde kullanılmaya hazır hale getirilmiş duruyor. Moda ve yıl ne olursa olsun siyah eşarplar her zaman ilk ve en çok tercih edilen parçalar arasında yer almaktadır.

Bu nedenle yine önümüzdeki sene siyah eşarp modelleri 2017 yılına damgasını vuracak ve en fazla tercih edilen parçalar arasında yer almaya hak kazanmış bulunuyor. Sizler de 2017 yılında harika kombinler yapmak istiyor ve siyah eşarp ve siyah desenli eşarpları kombinlerinizde kullanmak istiyorsanız, yeni yıl harika modası ile sizlere yardımcı olmak için hazırlanıyor.

Siyah Esarp Modelleri 2017 1

Siyah Eşarpları Nasıl Kombin Edebiliriz?

Her eşarp modeli kendi içerisinde zaten bir kombine ve uyuma elbette sahiptir. Ancak farklı tarzdaki giysiler ile ve farklı desenleri, renkleri kullanarak siyah ile kombin etmek istiyorsanız, 2017 yılında bu durum oldukça kolay bir hal alacaktır. Siyahın kullanılacağı farklı kumaşlara baskıların yapılacağı eşarp modelleri 2017 yılında daha şık ve daha farklı tarzlar ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bazen siyah tamamen alt renk olarak bazen desen ve şekillerin rengi olarak bazen de eşarpların kenar rengi olarak kullanılacaktır. Ancak her biri de rahatlıkla rengârenk ve şık giysiler ile kombin edilebilecektir. Özellikle de açık renkli giysiler tercih ettiğinizde, siyah renkli eşarpları kullanmanız her zaman daha mantıklı olacaktır. Çünkü 2017 yılının modasında buna daha çok yer verilecektir.

Siyah Esarp Modelleri 2017 2

2017 Kış Sezonunda Siyah Eşarpları Nasıl Kullanmalıyım?

Siyah denilince akla gelen ilk durum elbette koyuluktur ve kış mevsimlerinde kullanımının daha fazla tercih edilmesidir. Eğer sizler de 2017 kış sezonunda, eşarpların modasında nasıl bir kullanıma sahip olmalıyım diye soruyorsanız, kelebek model tarzında bağlamalar genel olarak tercih edilecektir. Özellikle de siyah rengin kalın kışlık eşarplarda kullanımı ile daha kolay bağlama stillerine sahip olabileceksiniz.

2017 Yaz Sezonunda Siyah Eşarpları Nasıl Kullanmalıyım?

Yaz sezonlarında siyah kullanımına genellikle çok yer verilmese de, 2017 yaz sezonunda yer verilecektir. Özellikle de eşarplarda bu duruma fazlaca yer verilmesi gözden kaçmıyor. Yazın giyeceğiniz açık renkli yani, somon renklerinde, bej ve krem renklerinde, beyaz ve kırık beyaz renklerinde, inci renklerinde, bebek mavisi ve tozpembe renklerinde ya da pudra ve pastel tonlarını andıran renklerde giysiler tercih ettiğinizde, siyah şifon eşarplarınız ile kombinlerinizi oldukça muazzam bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Üstelik yaz olmasına rağmen kullanımının ne kadar rahat olduğunu da 2017 modasında görmüş olacaksınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir