Sonbahar İçin Tesettür Kombin Önerileri

2016 Sonbahar ayları, birbirinden farklı ve uyumsuz olarak düşündüğünüz parçaları kombinlemek için doğru zaman. Sonbahar modasına baktığımızda oldukça alakasız olan parçaların bir bütün oluşturduğunu görüyoruz. Alışverişe çıkmadan evdeki kıyafetlerinizi değerlendirerek hem oldukça farklı hem de isteğinize göre değişen kombinler oluşturabilirsiniz.

Zıt Kutuplar Bir Arada Kullanılıyor

Oluşturduğunuz kombin istediğiniz tarza uysun. Yani hem şık olsun hem de sportif olsun ya da biraz romantik ve biraz asi görünümlere sahip olsun. Kısacası sonbaharda giydiğiniz kıyafetlerde tüm tarzların hepsinden olsun. Fakat bu durumu abartmadan, birbirine yakın parçalardan oluşturun. Birbirinden farklı tarza sahip olan ürünleri bir arada kullanmaktan korkmayın. Göreceksiniz ki daha modern bir tarz oluşturacaksınız. Spor ayakkabılar ile gösterişli çantalarınızı ve takılarınızı kullanırken, topuklu ayakkabılarınız ile spor tişörtleri kullanın.

kombin2

Oldukça Uyumsuz Renkler

Eskiden kıyafetler, çanta ve ayakkabılar renk olarak birbirine uyum sağlayacak biçimde seçilirdi. Fakat bu durum günümüzde oldukça demode görünümler oluşturuyor. Giydiğiniz kıyafetlerin özellikle de çanta ve ayakkabınızın aynı renkte olmamasına dikkat edin. Sıradanlıktan uzaklaştıran birbirinden farklı renkteki ürünleri tercih edin. Seçtiğiniz parçalarda en az üç farklı renk bulunsun ve aksesuarlarınız kıyafetlerinizden farklı bir tarza sahip olsun.

Tek-renk-tesettur-kombinler

Benzer Parçalar ve Desenler

Çoğu insan aynı desenleri bir arada kullanmaktan kaçınır. Çizgili etek ile çizgili tişört olmaz, çiçekli eşarp ile çiçekli ceket olmaz gibi düşünceler bu yıl ortadan kalkıyor. Aynı veya benzer desenlerin farklı boyutlarını veya farklı renkte olanlarını bir arada kullanabilirsiniz. Bu sizde karmaşık bir görünüm oluşturacak fikri vermesin. Siz desenlerinizi ve renklerinizi özgürce seçin, bir arada kullanmaktan çekinmeyin. Bu desenleri de sade ve zarif aksesuarlar ile tamamlayın. Böylelikle genç, modern ve şık bir görünüme imza atmış olacaksınız.

 

 

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir