Sweatshirt ile Spor Tesettür Kombinleri

Sweatshirt ile Spor Tesettür Kombinleri

Gün geçtikçe yükselen moda trendlerin biri olan Sportif stiller, sokakların, ofislerin ve hatta davetlerin dahi vazgeçilmezi oluyor. Dolaplardaki yerini alan spor parçalar, ister klasik parçalar ile ister spor ürünler ile bir araya getirilerek kusursuz birleşimler sunuyor.. Tesettür giyim de bu tarzlara ayak uydurarak güçlü ve cool kombinlerin sahibi oluyor.

Konfurlu, rahat ve cool “Sweatshirt kombinleri” yeni sezona damgasını vurarak, yaşamın her alanında kendini gösteriyor. 

Sportif giyimin, bu sezondaki vazgeçilmez parçası uzun ve bol sweatler oluyor ve dünya genelindeki her marka farklı modelleri bizlere sunuyor. Tesettür giyim koleksiyonlarında yer alan sweatler, sportif ve klasik parçalar ile bütünleşiyor.

sweatshirt-tesettur-kombinleri-3

Klasik Parçalar ile Sweatshirt Kullanımı

Sportif ve klasik parçaların birlikteliği, bu sezon kullanacağımız en kusursuz kombinler arasındaki yerini alıyor. Sweatshirtler ile kullanacağınız klasik pantolon, ayakkabı ve çantalar, sizi modernlikle birleşen şıklık anlayışına ulaştıracaktır.

sweatshirt-tesettur-kombinleri-2

Sweatshirt ve Denim Pantolon Kusursuzluğu

Sweatshirtler ile en çok yakışan parça denim pantolonlar, kusursuz spor şıklığını yakalamak için anahtar parçalar oluyor. Jean ve sweatshirt kullanımına şişme yelekler, beyaz spor ayakkabılar ve büyük deri çantalar eşlik ediyor.

sweatshirt-tesettur-kombinleri-4

Baskılı Sweatshirt’lere Yer Açın

Sweatshirtler, birbirinden farklı olarak renkli ve baskılı olabiliyor. Markaların isimleri, çeşitli figürler ve birkaç kelimeden oluşan sözler sweatshirtlerin üzerindeki yerini alıyor. Bu baskılı parçaları, uzun kabanlar ve şallar ile kullanarak kış aylarının şıklığını yakalamak mümkün.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?