Tekbir Giyim’den Genç ve Dinamik Koleksiyon

Tekbir Giyim’den Genç ve Dinamik Koleksiyon

Tekbir Giyim, en yeni tasarımları ile daha genç ve daha dinamik bir görünüm sergiliyor… Tekbir Giyim yeni  sezon koleksiyonda kendinizden bir parça bulacağınız stiller,  her zamankinden daha rahat hissedeceğiniz ürünler yer alıyor. Yeni sezonda ‘değişim’ fikri ile tasarımlarını oluşturan Tekbir Giyim, sonbahar ve kış aylarında baştan aşağı yenilik ve dinamik görünüyor.

tekbir-giyim-1

Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu toplam 700 parça üründen oluşuyor ve bu ürünlerin her biri zevkli tasarımlara, renk ve desenlere sahip oluyor.

Yeni sezon koleksiyonunda dikkat çeken ve öne çıkan detayların başında özgün motif işlemeler geliyor. Logo tasarımların yer aldığı ürünler genç görünümü ile 20’li yaşların olmazsa olmazları arasına yerleşiyor. Trençkot, ceket, kazak ve daha birçok ürün kusursuz kesimlerini yılın moda olan renkleri ile bütünleştiriyor.

tekbir-giyim-2

2016 2017 Sonbahar Kış Tekbir Giyim Koleksiyonunda yer alan eşsiz tasarımlarda öne çıkan renkler, haki, bordo, yeşil, bakır, deniz mavisi ve kahve tonları oluyor. Renklerin koyu ve kasvetli tonlarından ziyade daha açık ve canlı tonları tercih ediliyor. Kullanılan renkler birbiri ile eşsiz biçimde kombin edilirken, destekleyici renk olarak siyahın asil duruşundan faydalanılıyor.

Kışın en sevilen kuş tüyleri, tasarlanan mont ve kabanlarda yerini alarak sıcak bir görünüm ve kullanım elde ediliyor. Uzun kap ve kaban modellerine eklenen kuşak ve kemerler güçlü görünümü ile yenilikçi tarza eşlik ediyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?