Ten Renginize Göre Giyinin

Ten Renginize Göre Giyinin

Bayanların dolaplarındaki parçalar ve oluşturdukları kombinler, renkleri ile hayat buluyor. Onlarca renkteki kıyafet parçalarını birbirine uydurmaya çalışırken tüm detaylar düşünülüyor fakat ten rengi bu detayların arasına katılmıyor. Bu da kıyafetlerin kişi ile uyumunda estetik algısına uymuyor. Sizler de oluşturduğunuz kombinler ve renkleri ile stilinize gölge düşürmeden, ten renginize özel giyinin.

Buğday Tenliler Nasıl Giyinmeli?

Buğday tenli bayanlar, oluşturacakları kombin ve renkleri yönünden oldukça şanslı oluyor. Pembe, kırmızı, turuncu gibi sıcak renkler ve gri, lila, beyaz, vizon gibi düz renklere de uyum sağlayan buğday tenler, her sezon oldukça avantajlı konumdadır. Birbirleri ile de uyuma sahip renkleri rahatça kullanabilen buğday tenli bayanlar, istedikleri her kombini oluşturabiliyor. Dikkat edilmesi gereken tek unsur, renklerin koyu tonlarını bir arada kullanmamak oluyor. Özellikle Buğday tenli tesettürlü bayanlar, koyu tonları eşarplarında kullanmaktan kaçınmalıdır.

1

Beyaz Tenliler Nasıl Giyinmeli?

Açık tenli bayanlar da hemen her renk tonuna yakışan tenleri ile oldukça şanslıdır. Açık tenli bayanlar koyu ve açık tonlardaki renkleri kullanabilir olması yönüyle istedikleri kombini oluşturabilirler. Özellikle pembe, kırmızı ve mavi tonları beyaz tenli kadınlar için vazgeçilmez renklerdir. Her sezon modada yer alan pastel tonlar, beyaz tenli bayanların güzelliğine güzellik katacaktır. Açık tenli tesettürlü bayanlar, eşarp seçimlerinde oldukça özgür olabilirler. Sezonun marina stilleri de beyaz tenli kadınlar için oldukça uygundur.

2

Esmer Tenliler Nasıl Giyinmeli?

Tüm ten renklerine uyum sağlayan bazı renkler, esmer tenler için risk oluşturuyor. Kahverengi, lacivert, koyu yeşil gibi renkler, esmer tenlerde boğucu bir görünüm oluşturarak, tercih edilmemesi gereken tonlardan oluyor. Kırmızı, pembe gibi sıcak renkler, esmer tenler için en kullanışlı tonlardan olurken soft renkler de mutlaka tercih edilmesi gerekenler arasında bulunuyor. Tesettürlü bayanlar, esmer tenli ise mutlaka koyu renk eşarpları bir kenara bırakmalı ve yerine açık renkleri ağırlıklı olarak kullanmalıdır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?