Tesettür Gelin Başı Modelleri 2024

Evlenmek çok zorlu bir süreç, bu sürecin parçası olan gelinlik seçimi de gelin adaylarının tatlı telaşı, fakat gelinlik seçimi kadar önemli olan bir konu daha var o da gelin başı modeli seçmek. Bu noktada bizde bu yılın en tren modellerini yani tesettür gelin başı modelleri 2022 için hazırladığımız tüm modelleri derledik.

Bu yılın olmazsa olmazı olan tüm modellerini sizler için derledik. Taçlı tesettür gelin başı modelleri, sade tesettür gelin başı modelleri, çiçekli tesettür gelin başı modelleri olmak üzere hepsini ele almaya çalıştık. Bu yıl tesettür gelin başı modelleri 2018 de, model seçerken çok zorlanmayacaksınız. Çünkü bu yazıda en güzel modelleri bulabileceksiniz.

 

2018 incili gelin basi modeli min

 

Bu modelleri seçerken en çok kullanılan ve yenilikçi modeller olmasına özen gösterdik. Çok farklı çeşitli modeller olsa da, bu yazımdaki modeller hiç eskimeyen sürekli güncellenen tesettür gelin başı modelleridir.

 

asiri sade tesettur gelin basi modeli min

 

Taçlı Tesettür Gelin Başı Modelleri 2022

cicekli gelin basi modeli min

 

Bir çok gelin başı modeli olsa da ben nedense tesettürlü gelinlere en çok yakıştırdığım modellerden birisi taçlı tesettür gelin başı modelleri 2022 oluyor. Çok farklı tarzları olsa da her tip gelinliğe uygun modelleri ile dikkat çekiyor, eskimeyen bir modası var. Yıllardır taçlı gelin başı modellerini kuaförlerde görüyoruz. Bu model de çok çeşit olmasında ki temel mantık yıllardan beri çok çeşitli modellerin yapılmasıdır.

 

cicekli tesettur gelin basi modelleri 2018 min

Sade Tesettür Gelin Başı Modelleri 2022

cicekli tesettur gelin basi modelleri min

 

Yeni gelin adaylarının çoğu özellikle tesettürlü hanımlar sade gelinlik modellerini çok seviyor. Bu sebeple sade tesettür gelin başı modelleri, bu tip sade gelinliklere çok güzel yakışıyor. Sadelikten ödün vermeyen fakat şık olmak isteyen hanımlara göre bir çok modelimiz mevcut. Sade tesettür gelin başı modelleri 2022 her tip gelinliğe de uygulanabiliyor, çok fazla sırıtmıyor.

 

cicekli tesettur gelin basi min

 

Tesettür İncili Gelin Başı Modelleri 2022

cok sade tesettur gelin basi modelleri min

 

Yine her yıl olduğu gibi bir gelenek haline dönüşen incili gelin başı modelleri ise bu yıl yine modaya girmeyi başarıyor. Genelde incili gelin başı modelleri kınalar da yaptırılsa da, düğün de de gelin başı olarak tercih edilebiliyor. Kendine özgü bir stili olan incili gelin başı modelleri, bu yıl da sıkça karşılaşacağımız modellerden olacaktır.

 

hafif sade tesettur gelin basi modeli min

 

Çiçekli Tesettür Gelin Başı Modelleri 2022

 

hafif sade tesettur gelin basi modelleri min

 

Farklılık isteyen gelin adaylarının tercihi ise çiçekli tesettür gelin başı modelleri 2022 oluyor. Bu modelin en büyük dezavantajı ise pahalı olması bir de her kuaförün bu gelin başı modelini bilmemesi.

 

incili gelin basi modeli 2018 min

Birde çiçekli tesettür gelin başı modelleri canlı ve yapma olarak ikiye ayrılıyor. Eğer canlı çiçekli gelin başı modeli isterseniz hava durumuna dikkat edin çünkü canlı çiçek olduğundan çok fazla dayanamayabiliyor. Eğer çok uzun saatler başınızda duracaksa yapma çiçekli tesettür gelin başı modeli tercih edebilirsiniz. Bunun kararını siz verin.

 

incili gelin basi modelleri 2018 min

Tesettür Kına Başı Modelleri 2022

incili parlak tasli gelin basi modelleri 2018 min

 

Tesettür gelinlik konusunda en sık rastladığımız konu ise kına modelleri, bildiğiniz üzere kına modelleri son yıllarda tesettür giyim de çok çoğaldı. Tesettür kına başı modeli yine tesettür kına modeline göre belirleniyor.

 

onu islemeli tesettur kina gelin basi modelleri 2018 min

Çok farklı bindallı modellerinin çıkması ile, bindallı modellerine ait standart tesettür kına başı modelleri de birlikte geldi. Çok fazla çeşit olan tesettür kına başı modelleri 2022 de sizlere vermiş olduğumuz seçimlerimizden birini yaptırabilirsiniz.

onu puskullu tesettur kina gelin basi modelleri 2018 min

Sizler için hazırladığım tesettür gelin başı videosunu da buraya ekliyorum. Umarım içlerinde beğendikleriniz olur, yorum yazmayı unutmayın.

zumrut tasli tesettur kina gelin basi modelleri min tesettur kina gelin basi modelleri 2018 min tesettur cicekli gelin basi modelleri min tasli tesettur kina gelin basi modelleri min tas islemeli tesettur kina gelin basi modelleri 2018 min onu tasli pembe tesettur kina gelin basi modelleri min

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir