Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları - Tesetturmoda.net
Tesettür Moda ve Kadın Bloğu
Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları
Sosyal Medyada Paylaş

Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

Düğün mevsimi açıldı tesettür gelin damat fotoğrafları hakkında bir yazı yazmakta bize şart oldu. 150 adet tesettür gelin damat fotoğrafları vereceğimiz bu yazıda tesettürlü gelinler ve damatların ne kadar romantik görüneceği sizleri şaşırtacak. Dünyanın dört bir yanından şirin romantik tesettür gelin damat fotoğrafları topladık ve sizler için en iyi 50’sini seçtik umarım beğenirsiniz.

 

tesettru gelin damat fotograflari 2

 

Sizler de düğünleriniz de o büyük günün öncesinde en güzel anılarınızı kaydetmek ve yıllarca unutulmamasını sağlayacak özel fotoğraflarınızın olmasını istiyorsanız bu koleksiyona bakmadan geçmeyin derim.

 

tesettru gelin damat fotograflari 5

 

Bu fotoğraflardan tesettürlü gelinlik modelleri adına ve bir çok çekim stili ile ilgili fikir edinebilirsiniz. Fotoğrafçınız ile görüşüp bende bu tarz bir fotoğraf istiyorum diyebilirsiniz. Sizler için fikir olmasını sağlayacak tüm fotoğrafları paylaşacağım.

 

tesettru gelin damat fotograflari 6

 

Genelde bu çekimlerden önce utangaç olan damatlar da bu fotoğraflardan duruş konusunda bir fikir edinebilir, lafı daha fazla uzatmadan fotoğraflara geçelim.

 

tesettru gelin damat fotograflari 9

 

Birbirinden Güzel Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

tesettru gelin damat fotograflari 10

 

Düğünler İslam’da çok büyük bir öneme sahiptir. Son zamanlarda düğünü ölümsüz kılmak için yapılan dış çekim fotoğraflar artık bir çok düğünün parçası haline geldi.

 

tesettru gelin damat fotograflari 12

 

Artık çok sık karşılaştığımız dış çekim fotoğraflarına yeni bir soluk kazandıran dünyada ki bir çok fotoğrafçının çektiği fotoğrafları bu yazıda sizlere sunuyoruz. Bu resimlerde ki hava, arka plan ve çiftlerin birbirlerine bakışları adeta her şeyi özetliyor.

 

tesettru gelin damat fotograflari 13

 

Yakın Çekim Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

tesettru gelin damat fotograflari 15

 

Bu fotoğrafta da göreceğiniz üzere yakın çekimden alınan damat ve gelinin dış çekim pozları ve dış çevrenin görkemi ile süslenen arka planlar ile ortaya çok güzel işler çıkıyor.

 

tesettru gelin damat fotograflari 16

 

Yakın çekim de odak damat ve gelinin bakışları olarak seçiliyor, bu da aranızda ki sevgi bağını çok güzel özetliyor. Her dış çekimin olmazsa olmazı yakın çekimler, galeriyi incelediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

 

tesettru gelin damat fotograflari 18

 

Arka Planın Önemi

tesettru gelin damat fotograflari 19

 

Her çift için arka plan çok önemli olmasa da bazı çiftler arka plana çok önem veriyor. Sırf bu yüzden ana resimde gördüğünüz üzere Paris’e gidenler var, yada körfeze yakın bir şehirdeyseniz, arka planda deniz kum güneş almak üzere bu tarz yerler tercih edilebiliyor.

 

tesettru gelin damat fotograflari 21

 

Bunların dışında arka plan olarak değirmenler, harabe evler, taş evler de tercih edilebiliyor. Bunlar bulunduğunuz yerler de ki imkan dahilinde ayarlanıyor.

 

tesettru gelin damat fotograflari 24

 

Fakat arka plana çok önem veren gelinler balayında da dış çekim yaptırabiliyorlar. Ana resimde gördüğünüz çift gibi, bu çiftler Eyfel kulesi önünde dış çekim yaptırmış.

 

tesettru gelin damat fotograflari 26

 

Aksesuar Temalı Dış Çekim

tesettru gelin damat fotograflari 29

 

Ana görselden de anlaşılacağı üzere bu grupta genel olarak bir 3D aksesuar seçiliyor, gelin ve damat ise bu figürleri eline alıp poz veriyor. Gayet eğlenceli olan bu çalışmalardan sıkça görmek mümkün.

 

tesettru gelin damat fotograflari 30

 

Bu çalışmaların en güzel tarafı ise özgün ve eğlenceli olmaları sizlerde bu tarz bir çekim tercih ederek külfetli olan dış çekimi güzel hale getirebilirsiniz.

 

tesettru gelin damat fotograflari 31

 

Mesajlı Dış Çekim Gelin Damat Fotoları

tesettru gelin damat fotograflari 32

 

Bu dış çekimlerde genelde bir tabela ile mesaj verilir. Bu mesajlar ise evlenme günü, bıyık gibi kartondan aksesuarlar, kartona yazılmış sözler olabilmektedir.

 

tesettru gelin damat fotograflari 35

 

Bu çalışmalarda da mizah ön plana çıkmaktadır. Bu tür çalışmaları genelde tüm çekimlerde kullanmazlar, sadece bu şekilde araya 2 fotoğraf sıkıştırıp, bu fotoğrafları albüm kapağı yaparlar. Benim çok sevdiğim bu fotoğrafları sizde dış çekim de kullanmak üzere fotoğrafçıya rica edebilirsiniz.

 

tesettru gelin damat fotograflari 37

 

Eğlenceli Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

tesettru gelin damat fotograflari 38

 

Bu fotoğrafa bakınca yüzünüzün gülümsediğini görür gibiyim. Gerçekten çok eğlenceli, görenleri gülümseten tarz da olan bu fotoğrafları çok seviyorum. Sizlerde albümünüz için bu şekilde bir kaç poz verebilirsiniz. Gayet eğlenceli olan bu fotoğraf modelleri tesettür gelin damat fotoğrafları arasında çokça kullanılan bir stil.

 

tesettru gelin damat fotograflari 39

 

Romantik Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

tesettru gelin damat fotograflari 40

 

Bu stil de eğlenceli tesettür gelin damat fotoğraflarının aksine çok ağır ve romantik bir stil olarak ön plana çıkıyor. Romantik ve ağır takılan çiftler genelde bu çekimlerden hoşlanıyor.

 

tesettru gelin damat fotograflari 45

 

Dış çekimler sizin tarzınıza göre yapılıyor. Fotoğrafçıya önceden beğendiğiniz bu stilleri gösterirseniz, dış çekimleriniz daha kolay olacaktır. Nitekim fotoğrafçınız sizin tarif ettiğiniz şekli anlamayabilir, fakat örnek pozlar görürse daha anlaşılır olacaktır.

 

tesettru gelin damat fotograflari 46

 

Yakın Temas Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

tesettru gelin damat fotograflari 47

Başlıktan anlaşılacağı üzere yakın temasta gerçekleştirilen bu çekimler, gayet romantik ve çarpıcı olarak öne çıkıyor. Benim çok beğendiğim bu tarz foto stili, genellikle her çekimde kullanılıyor.

 

tesettru gelin damat fotograflari 54

 

Çok ağır bir duruş ile ve gülümsemeden birbirine romantik bakışlarla yapılan bu çekimi sizlerin de beğeneceğine eminim.

 

tesettru gelin damat fotograflari 55 tesettru gelin damat fotograflari tesettru gelin damat fotograflari 152 tesettru gelin damat fotograflari 146 tesettru gelin damat fotograflari 143 tesettru gelin damat fotograflari 131 tesettru gelin damat fotograflari 128 tesettru gelin damat fotograflari 122 tesettru gelin damat fotograflari 121 tesettru gelin damat fotograflari 120 tesettru gelin damat fotograflari 114 tesettru gelin damat fotograflari 107 tesettru gelin damat fotograflari 99 tesettru gelin damat fotograflari 98 tesettru gelin damat fotograflari 97 tesettru gelin damat fotograflari 95 tesettru gelin damat fotograflari 93 tesettru gelin damat fotograflari 92 tesettru gelin damat fotograflari 91 tesettru gelin damat fotograflari 80 tesettru gelin damat fotograflari 78 tesettru gelin damat fotograflari 77 tesettru gelin damat fotograflari 76 tesettru gelin damat fotograflari 75 tesettru gelin damat fotograflari 74 tesettru gelin damat fotograflari 70 tesettru gelin damat fotograflari 69 tesettru gelin damat fotograflari 68 tesettru gelin damat fotograflari 66 tesettru gelin damat fotograflari 64 tesettru gelin damat fotograflari 63 tesettru gelin damat fotograflari 61 tesettru gelin damat fotograflari 60 tesettru gelin damat fotograflari 56

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014