Tesettür Giyimin Vazgeçilmezi: Spor Stil

Günlük yaşamın kıyafet ve kombinleri genel olarak spor parçalardan oluşur. Spor giyim, rahatlığı ve konforu ile hem öğrencilerin hem de çalışan bayanların vazgeçilmez seçimlerinden biridir. Tesettürlü bayanlar, günlük yaşamlarında kullandıkları parçalar ile spor stil oluştururlar. Peki tesettür giyimde spor stil oluşturmak için yapılması gerekenler, kullanılması gereken ürünler nelerdir? Bu ürünler birbiri ile nasıl tamamlanır ve stil bir görünüm oluşturur?

Tesettür Giyimde Spor Stil Oluşturmanın Adımları;

Tarz bir görünüm için illa ki klasik parçalar, yüksek topuklu ayakkabılar ve yoğun makyajlar kullanmak şart değildir. Spor giyinerek de tarz ve stil bir görünüm oluşturmak mümkün. Önemli olan bu tarzı oluştururken hangi parçaların kullanılacağı ve nasıl kombin yapılacağıdır.

Spor Stilin Anahtarı; Sneaker Ayakkabılar

Spor giyim ve stil oluşturmanın ilk adımı elbette ki ayakkabı seçimidir. Sneakerler, spor bir kombinde yerini almalıdır. Yaz aylarında da kullanımı oldukça rahat olan spor ayakkabılar, günlük rahatlık ve konforunuz için dolabınızda bulundurmanız gereken modellerden biridir. Beyaz bir sneaker, tüm spor konbinleriniz için uygun olacaktır.

ayakkabı

Rahatlığın Son Noktası; Bol Paça Pantolonlar

Bol paça pantolonlar, yaz sıcakları ile başa çıkmak için ideal pantolon modeli olmasını yanı sıra spor bir giyimin de en iyi parçalarından biridir. Spor ayakkabılar ile kombinlenen bol paça pantolonlar, farklı renk ve desen çeşitleri ile sıkça kullanacağınız gözde parçalarınızdan olacak.

bol

Kampüs Stilinden; Renkli Sırt Çantaları

Çanta, oluşturulan kombinin tarzını belirleyen en önemli ürünlerden biridir. Spor parçalar seçerek oluşturduğunuz rahat ve şık bir kombinin olmazsa olmaz çanta modeli küçük sırt çantaları oluyor. Yumuşak kumaşlardan veya deriden oluşan renkli sırt çantaları kullanım kolaylığı ile spor şıklığı bir arada bulunduruyor. Çantalarınızın arasına renkli ve desenli sırt çantalarını ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir