Tesettürlü Esmer Tenliler Nasıl Giyinmeli

Tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyinmeli, esmer tenli bayanlar, esmer ten rengine göre eşarp seçimi nasıl olmalı gibi sorulara cevap vereceğimiz bu yazı umarım faydalı olur. Fotoğraflarda siyahi bayanlara da yer verilse de önemli olan bu konuda renk tercihleridir.

Başörtüsü renginin cilt tonu ile çok alakası vardır, cilt tonunuza göre bir başörtüsü yüzünüzü öne çıkarır ve sizi daha güzel gösterir. Bu aslında çok basit bir konudur, bir kaç püf noktası ile tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyilmeli konusunu inceledik.

 

Yeni Moda Neon Rengi Esarplar

 

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar için Eşarp Rengi Nasıl Seçilmeli

Tesetturlu Esmer Tenliler icin Makyaj Onerisi

 

Tesettürlü esmer tenli bayanlar başörtüsü rengi seçiminde mutlaka canlı renkler tercih etmeli, bu yüzünüzü ön plana çıkaracaktır. Sizler için seçtiğim bir kaç örneği aşağıda ki fotoğrafta veriyorum.

 

tesetturlu esmer tenli bayanlar

 

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar Nasıl Makyaj Yapmalı

Tesetturlu Esmer Sade Kombin

 

Güzellik sırları basit ve bir o kadar da olmazsa olmaz. Esmer tenli bayanlar için vereceğim en büyük makyaj tavsiyesi lütfen cildinizin tonunu beyaz tonlar ile açmaya çalışmayın.

Bu fikir size çok güzel gelebilir, beyaz tenli olmak isteyebilirsiniz fakat gerçekten çok kötü bir fikir. Makyajı sadece ciltte istenmeyen şeyleri kapatmak için kullanın, altta bir örnek foto atacağım, daha detaylı bilgi için tesettürlüler için makyaj önerileri konusuna göz atabilirsiniz, aşağıda ki fotoya tıklayarak bu konuya gidebilirsiniz.

 

Tesetturlu Esmer Kadinlar icin Giyim Onerisi

 

Pastel Tonları Eşarp Seçimi

tesetturlu esmer bayanlar 6

 

Gayet şık ve ten rengini boğmayan pastel tonlar eşarp rengi olarak seçilebilir. Özellikle beyaz tonları ile karışık pastel tonlu eşarplar tesettürlü esmer bayanlar için idealdir. Aşağıda daha açıklayıcı olması bakımından bir örnek paylaşıyorum.

 

Tesetturlu Esmelere Siyah Ton Yakisir Mi

 

Yeni Moda Neon Rengi Eşarplar 

Siyah Ceket Esmerlere Yakisir Mi

 

Son günlerde modaya giren neon rengi eşarplarda tesettürlü esmer tenli bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Gayet sıra dışı, yüzü öne çıkaran bir model olan neon rengi eşarpları beğeneceksiniz.

 

Pastel Tonlari Esarp Secimi

 

Leopar Desenli Eşarplar

Neon Rengi Esarplar

 

Leopar desenli eşarp ve kemerin uyumunu aşağıda görüyorsunuz. Gerçekten tesettürlü esmer bayanlara çok yakışan bir ikilidir, özellikle leopar desenli eşarplar, yeşil tonlu elbiseler ile çok güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

Mat Renk Esarplar Esmerlere Yakisir Mi

 

Günlük Giyim için Deve Rengi Tonları

Leopar Desenli Sallar

 

Bu da tesettürlü esmer tenli bayanlar için bir alternatiftir, gerçekten yüz rengini daha açık gösteren bu sade deve rengi tonları elbiseler size de çok yakışacak. Bana göre esmer bayanlara en çok giden renklerden birisi, burada önemli olan nokta bu şekilde giyinecek iseniz eşarp mutlaka beyaz yada düz pastel renkler seçilmeli.

 

Leopar Desenli Esarplar

 

Siyah ve Beyaz’ın Muhteşem Uyumu

Gunluk Giyim icin Deve Rengi Tonlari

 

Gündelik giyim için sade basit bir tercihtir. Bana göre üst tarafın her türlü beyaz olması gereklidir. Esmerlere gayet şık, zarif bir görüntü kazandıracaktır. Siyah ve beyaz kıyafetleri bir arada tercih edebilirsiniz.

 

Gri Tesettur Esmerlere Yakisir Mi

 

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar için Renk Kombinasyonları 

Esmerlere Siyah Beyaz Renk Yakisir Mi

 

Bu yazımın en önemli konularından birisi de esmer bayanlar için renk kombinasyonlarıdır. Size dört adet renk kombinasyonu görseli vereceğim. Bunlardan 1 ve 3 açık renkli kombinasyonlar olup gençler için idealdir, bu renklerde kendinize eşarp, bluz ve aksesuar tercih edebilirsiniz, esmerler için gayet elverişli renklerdir.

 

Esmerler icin Pastel Tonlari Esarp Secimi

 

Diğer grup olan 2 ve 4 ise daha ağır renklerdir, 30 yaş üzerine tavsiyemdir, fakat gençlerde kullanabilir, size daha ağır bir görüntü verecektir. Seçimlerinizi bu renk kombinasyonlarından örnek alarak kullanabilirsiniz.

 

Deve Rengi Tonu Elbise

 

Pembe Ruj Kombinasyonu

Tesetturlu Esmerler icin Renk Tavsiyes

 

Arkadaşlar genelde tesettürlüler rujda dudak renklerini tercih etse de pembe ruj tercih edip, çok kötü bir görünüme sahip olanlar için bu kısmı yazma gereği hissettim. Esmer tenli iseniz pembe ruju her eşarp ve bluz kaldırmaz maalesef, bu yüzden açık renk pastel eşarp ile düz sade beyaz bir bluz ile pembe ruj kullanabilirsiniz. Aşağıdaki foto size bir fikir oluşturacaktır.

 

Tesetturlu Esmerler icin Parlak Renkler

 

Mat Renk Eşarp Seçimi

Yine bu da çok çok önemli bir konudur. Mat renkli eşarpların tercih edilebileceğini söylemiştik. Renk olarak da aşağıdaki fotoya benzer renkler rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Kış ve Sonbahar Eşarp Rengi

Tesettürlü esmer tenli bayanlar için kış ve sonbahara özel sarı, kahverengi tonlarında eşarplar kullanabilirsiniz. Gayet yerinde bir tercih olacaktır.

Tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyinmeli konusu ele aldık. Tesettürlü esmer tenli bayanlar konusu ile ilgili yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın. Tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyinmeli ile ilgili fotoğraf galerisini ve videoyu aşağıda paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir