Tesettürlü Genç Kızlar Nasıl Giyinmeli

Yeni kapanan tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli sorunsalını herkes yaşar. Çünkü yeni kapandığında adapte olabilmek uzun sürebilmektedir. Kafanızı kurcalayan sorular elbet olacaktır. Çünkü yeni kapanmak gerçekten radikal bir karardır ve sizi etkileyecektir. Sürekli kafanızda acaba güzel değil miyim, acaba bu bana yakışmadı mı gibi sorular olacaktır. Fakat endişe etmeyin, çünkü endişe edilecek bir durum değildir.

Son yıllarda tesettür modası aldı başını gitti bu yüzden tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli konusu çok kompleks bir konu değildir. Bundan 20 yıl önce bu soruyu sorsak, çok bir alternatif yoktu fakat bu zamanda çok güzel, çok zarif kıyafetler ve eşarp modelleri bulunuyor.

 

young girls hijab style 1

 

İlk zamanlarda yapılan değişikliklere kimse alışamaz, bunu unutmayın, sabır edin kendi tarzınızı yakalayacaksınız. Kendi tarzınızı oluşturmanız içinde tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli konusunda sizlerle bilgilerimi paylaşacağım.

 

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli

 

Tesettürlü Genç Kızlar için Modern Tarz

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 36

 

Son zamanlarda ortaya çıkan neon renk türbanlar ile çok basit çok tarz bir stil yakalayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konu dar pantolonlar tercih etmekten kaçınmanızdır. Yada dar bir pantolon var ise uzun tuniklerle tölare edebilirsiniz. Aşağıda bu modern tarza örnek fotolar vereceğim.

 

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 25

 

 

Tesettürlü Genç Kızlar için Misafirlikte Seçilecek Modeller

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 24

 

İster bir aile ziyaretinde , ister bir arkadaşınız ile akşam dışarı çıktığınızda yada bir misafirlikte abartıya kaçmadan sade rahat ve gösterişli kıyafetler tercih edebilirsiniz. Tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli yazımda seçtiğim modeller örnektir, siz de bunlara bakarak bu modelleri çeşitlendirebilirsiniz.

 

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 20

 

Tesettürlü Genç Kızlar için Yazlık Yerlerde Seçilecek Modeller

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 19

 

Tesettürlü genç kızların en büyük sorunsalı da tatilde ne giyilmesi ne tarz tercih edilmesi gerekliliğidir. Sahil kenarı yerlerde zarif ve mütevazı giyinmenin bir kaç yolu vardır.

Kumsala giderken başörtüsü üzerine hasır şapkalar giyebilirsiniz. Fakat bu biraz zor olabilir, hasır şapka tercihi burada önemlidir. Şimdi bu konuda beni eleştirenler çıkacaktır baştan açıklayayım.

 

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 18

 

Tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli konusu genç kızları bir nebzede olsun tesettüre alıştırmak için de yazılmıştır, daha önce ailesi ile plaja giden bir birey kapandıktan sonra eve de mi kapansın, bu yüzden alternatif çözümler üretiyoruz!

 

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 14

 

Tesettürlü Genç Kızlar için Yağmurlu Günlerde Giyilecek Modeller

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 12

 

Tesettürlü genç kızlar yağmurlu günlerde trençkot tarzı giyecekler giyebilirler. Genelde eşarp yerine şal bağlanabilir.

 

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 11

 

Pantolon Bluz Tesettür Kıyafeti

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 8

 

Yine basit ve rahat giyinmeyi seviyorsan bu tarz tam sana göre olabilir. Baş örtüsü ile mükemmel bir uyum yakalayan aşağıda ki fotoda ki modele bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Bu şekilde abartı olmayan sade bir seçim günlük hayatta kullanışlı olabilir, fakat burada önemli olan eşarp bağlama stillerine hakim olmanızdır. Aşağıda vereceğim modeli öne çıkaran eşarp bağlama stilinde ki güzelliktir.

 

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 7

 

Tesettürlü Genç Kızlar Nasıl Giyinmeli Kış Ayları için Tavsiyeler

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 6

 

Kışın özellikle kazak tercihi çok kullanışlıdır, genelde üstte renkli kıyafetler tercih edilir. Yine baskılı motifli gömlekler de bu yılın modasıdır. Gömlek ve kazak kombinasyonu sevenlerdenseniz ben tesettürlü genç kızlara çok yakıştırıyorum.

Kış aylarında deri ceket, keten ceket ve maksi etek tercihi de genel olarak kullanılmaktadır. Çok kullanışlı bir model olan bu ikiliyi de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Renk kombinasyonu çok önemlidir genelde iki renk kıyafetler tercih edebilirsiniz. Her mevsim yaz, kış beyaz pantolonlar tercih edebilirsiniz. Kış sezonunda genelde koyu renkler tesettürlü genç kızlar tarafından seçilmektedir.

 

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 5

 

Tesettürlü Genç Kızlar Nasıl Giyinmeli için Seçilmiş 3 Kombin

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 4

 

Tesettür kıyafetlerinizi aksesuarlarla süslemek için broş satın alabilirsiniz. Bu bölümde size birbirinden hem renk olarak hemde tarz olarak farklı 3 adet kombin vereceğim, bu 3 kombin gayet şık ve kullanışlıdır. Kendi stilinize göre birini uygulayabilirsiniz, günlük kullanımda çok rahat bir şekilde giyebilirsiniz.

 

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 3

 

Kolsuz Elbise Modelleri

tesetturlu genc kizlar nasil giyinmeli 2

 

Kolsuz elbise modellerini uzun kollu penye ile birlikte giyebilirsiniz. Bu modeller de gayet şık durmaktadır. Eşarbın ve penyenizin rengini kolsuz elbise ile uydurabilirsiniz. Gayet şık ve kullanışlı olan bu model bahar aylarında giyilebilir.

 

Tesetturlu Bayanlar icin Gunes Gozlugu Onerileri

 

 

Baskılı Gömlek Modelleri

Bu modeller son yıllara damgasını vurmuştur. Gayet şık olan bu modeller genelde şifon olmaktadır, şifon terleten bir kumaştır, fakat başka kumaşlarda bulabilirsiniz. Gayet şık, renkli tasarımları ile dikkat çeken bu modeller foto da gördüğünüz üzere parlak olmayan pastel renkler ile kullanılmalıdır. Tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli konusu içerisinde en çok dikkatimi çeken modeller arasındadır.

Bu yazımda tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli konusundan bahsettim. Tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli konusu ile alakalı videoyu aşağıda yayınlayacağım. Ayrıca tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli konusu ile ilgili slayt gösterisini aşağıda ki fotolarından birisine tıklayarak başlatabilirsiniz. Tesettürlü genç kızlar nasıl giyinmeli hakkında düşüncelerinizi yoruma yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir