Tesettürlü Üniversiteli Kızlar için 30 Farklı Stil

Tesettürlü Üniversiteli Kızlar için 30 Farklı Stil

Üniversitenin açılış tarihi yaklaşıyor, tesettürlü üniversiteli kızlar yazım ile bu yıl şık ve güzel bir stil ile kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz. Bunun için size 30 farklı stil sunacağım. Bu yazıyı okuduktan sonra kafanızda bir stil oluşacaktır.

Çağdaş tesettürlü giyim modası sadece tesettürlülere hitap etmiyor, artık açık olan bayanlarda bu stili yakalıyor. Aşağıda gördüğünüz foto da olduğu gibi, bu tarzlar modern olduğu için yenilikçi bayanlar tarafından da tercih ediliyor.

 

Universiteli Kapali Tunik Kombini

 

Öncelikle bu tarz tesettürlü üniversiteli kızlar hitap etse de, herkes tarafından kullanılabilir, bir kısıtlama getirmeyeyim. Bu stillerden birisini tercih edecekseniz, kasmayın, eğer beğenmediğiniz bir parça varsa yerine kendi zevkinize hitap eden bir şey koyun.

 

Tesetturlu Universitleri Siyah Kombin

 

Tesettürlü Üniversiteli Kızlar için Basit Siyah Eşarp

Tesetturlu Universiteliler icin Tek Parca Elbise

 

Blue jeans üzerine siyah bir eşarp çok yakışacaktır. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi çok güzel bir kombin olmaktadır, tesettürlü üniversiteli kızlar için çok yerinde bir tarz olacaktır. Aşağıda verdiğim fotoğraflardan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Tesetturlu Universiteliler icin Sal Hasir Canta Kombin

Tesettürlü Üniversiteli Kızlar için Mezuniyet Stili

Tesetturlu Universiteliler icin Sal Baglama

 

Bu stil mezuniyet boynuz stili olarak geçmektedir. Gördüğünüz üzere giyiniş tarzı ve eşarp bağlama modeli olarak farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Bu tarza mavi ve beyaz renkler hakimdir. Küçük yüzleri olanlara bu tarz daha iyi gitmektedir.

 

Tesetturlu Universiteliler icin Siyah Kombini

 

Salaş Tesettür Stili

Tesetturlu Universiteliler icin Sade Tarz

 

Bu tesettür stili sadece kışın değil yazında giyilebilir. Klasik bir gömlek yada uzun bluz şeklinde ki modeller ile özellikle öğretmen olacak üniversite öğrencilerine stajlarda giymek için güzel bir tarz sunuyor.

 

Tesetturlu Universiteliler icin Pembe Mor Pileli ETEK

 

Bu içeriğimizi beğendiyseniz aşağıda ki içeriklerimize de göz atabilirsiniz;

 

Tesetturlu Universiteliler icin Farkli Sal Baglama Modeli

 

Bone ve Eşarp Kullanımı

Tesetturlu Universiteli Turkuaz Kombin

 

Saçlarınız ile sıkça sorun yaşıyorsanız. Bir türlü hakim olamıyorsanız bu stil bir bone ile eşarp kullanmak sizin yararınıza olacaktır. Hem çok şık hem de çok kullanışlı bir model olarak öne çıkmaktadır.

 

Tesetturlu Universiteli Tez Sunum Kombini

 

Bu yazımda tesettürlü üniversiteli kızlar için 30 modeli vermeye çalıştım, bunlardan kullandığınız yada beğendiğiniz bir model var ise lütfen yoruma yazmayı unutmayın. Sizlerin tavsiyeleri bizim için önemlidir, birde tesettürlü üniversiteli kızlar ile ilgili tüm stilleri bir video altında toplayacağım.

 

Tesetturlu Universiteli Sal Kombinleri

 

Bu modelleri ve daha fazlasını diğer yazılarıma göz gezdirerek ulaşmanız mümkündür. Umarım yazımı beğenirsiniz yorum yazmayı unutmayın. Bu foto galerisini vereceğim videoda da müzikli slaytlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

 

Tesettürlü Üniversiteli Giyim Tavsiyesi Galerisi

 

Tesetturlu universiteli Sonbaharlik Kombin Tesetturlu Universiteli Pileli Etek Kombini Tesetturlu Universiteli Pembe Kaban Kombini Tesetturlu Universiteli Kot Kombini Tesetturlu Universiteli Kizlara Kombin Tesetturlu Universiteli Kizlar icin Salas Tesettur Stili Tesetturlu Universiteli Kizlar icin Esarp Pardesu Kombin Tesetturlu Universiteli Elbise Kombini Tesetturlu Universiteli Baharlik Kombin Tesetturlu Kaban Kombini Tesetturlu Gencler icin Bone ve Esarp Kullanimi Tesetturlu Acik Pembe Kombin Tesettur Universiteli Tunik Modeli Tesettur Salas Pnatolon Kombini Tesettur Penye Elbise Kombin Tesett Salas Tesetturlu Universiteli Kombini Kot Pantolin Kazak Tesettur Universiteli Fusya Tesetturlu Kap Tesettur Genc Kombini

 

 

 

Kaynak;

Tesettürlü Üniversiteli Kızlar için 30 Farklı Stil

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?