Tuva Şal 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tuva Şal 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tuva şal, her zaman rahat ve şık hissettiren spor-şık şal modelleri ile tesettürlü bayanların gözdelerinden biri. Teknolojinin tekstilde oldukça aktif kullanılması sayesinde nefes alan kumaşlardan üretilen bu muhteşem şal modelleri ile çok rahat hissedersiniz.

Birbirinden güzel desenleri ile Tuva Şal 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunda en çok beğenilen şal desenlerinden, rengarenk karışık desenli şallar baş rolde olmaya devam ediyor. 2017 ilkbahar yaz şal modellerinde yaprak desenli şal modelleri de oldukça çok seviliyor. Tek renk üzerine kara kalem çalışması gibi harika yaprak desenli şallar spor şık şal modelleri arasında yer alıyor.

2017 Tuva şal Modelleri 5

Çiçek desenleri eşarp ve şal desenlerini vazgeçilmezleri zaten. İlkbahar renklerinin çiçek desenli şallara yansıması da bir hayli renkli oluyor. Bahar renklerinden beyaz ve mavinin oldukça fazla kullanıldığı şal desenleri yaz kombinlerinde daha rahat kullanılmakta.

İlkbahar yaz aylarında daha rahat kullanıma sahip olan şallar, tesettürlü bayanlar için kolaylık oluyor. Pikniklerde, günlük hayatta ve spor şıklıklar için bir çok şal modeli tasarlayan Tuva şal modelleri 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunu sizler için derledik. Birbirinden güzel ve şık en yeni şal modelleri işte sizlerle :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?