Yakma Şifon Eşarp Modelleri

Şifon eşarplar, yapılışı ve duruşu ile biraz zor kullanıma sahip gibi düşünülse de eşarp bağlamanın püf noktalarını bilen tesettürlü bayanların vazgeçilmez eşarp modellerinden biridir. Duruşundaki asilliği ve şıklığı ile bir çok kapalı bayanın gözdesi olan şifon eşarp modelleri 2017 yılında da yine sıklıkla göreceğimiz modeller arasında yer alacak. Şifon eşarp bağlarken iğne kullanımına da son derece özen göstermek gerekir. Nazik yapısı nedeniyle hassas kumaşlardan olan şifonlar, eşarp modellerine çok yakışan bir kumaş türüdür.

Yakma Sifon Esarp Modelleri ve stilleri

Yakma deseni sıklıkla abiye elbise modellerinde kullanılır. Üstünde bir kabartma deseni olduğu hissini veren bu modeller eşarplarda da çok güzel ve şık bir görünüm sağlarlar. Bir davete ya da düğüne gidecekseniz ve sade bir abiye elbise seçtiyseniz kıyafetinizi yakma şifon eşarp modelleri içinden uygun olanlarıyla tamamlayabilirsiniz. Yakma şifon eşarp modelleri günlük kullanım için biraz abartı gibi düşünülebilir. Ancak şık görünmeyi ve şık giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar için güzel bir seçenek olacaktır.

Yakma Sifon Esarp Modelleri bordo

Birbirinden farklı renklerde hazırlanan yakma şifon eşarplar, kenarları farklı renklerde olarak da üretilebiliyor. Üzerindeki desenlere göre farklı renk kombinleri ile kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak bu güzel ve şık eşarp modelleri 2017 de eşarp koleksiyonunuzda yerini alacak. Eni ve boyu eşit olacak şekilde 110 cm lik bir kare eşarp modeli olan bu yakma eşarplar, büyük eşarp modelleri arasında yer alıyor. Yakma şifon eşarp fiyatı 45 TL gibi uygun fiyatlarda olduğu için bütçeleri de çok fazla zorlamadan uygun fiyata şık eşarp almak isteyenlere bir tercih sebebi.

Yakma Sifon Esarp Modelleri kahverengi

Gizia Eşarp Modelleri

Gizia, 25 yıllık tecrübesiyle Türk tekstil sektöründe dünyadaki moda trendlerini, renklerini takip ederek çalışmalarına devam eden köklü bir firma. Gündüzden geceye diyerek tüm gün boyunca giyilebilecek kıyafetleri seçerek, tasarım trendleriyle birleştiren Gizia eşarp ve şal modellerine de koleksiyonlarına yer veriyor.

Yakma Sifon Esarp Modelleri bordo

Gizia eşarp modelleri 2023 eşarp renklerini ve 2023 eşarp modelleri içinde farklı tasarım ve birbirinden farklı desen kartelasıyla bir çok tesettürlü bayanın eşarp isteklerine cevap veriyor.

Yakma Sifon Esarp Modelleri beyaz

Renklerin uyumu, desen zenginliği ve kaliteli ipek kullanımı ile Gizia eşarp 2017 koleksiyonlarında tesettürlü genç kızların da eşarp modelleri olarak ilgisini çekecek. Aynı desenin bir kaç farklı renk  kombinasyonlarına da yer veren Gizia, ipek eşarp markası olarak biline büyük eşarp markalarına rakip olacak kadar güzel bir koleksiyona sahiptir.

Yakma Sifon Esarp Modeli

Simli eşarp kumaşları ile gece davetlerinde şık bir görünüm için seçebileceğiniz simli ipek eşarplar da Gizia eşarplarda yer alıyor. Abiye elbiseler üzerine oldukça sade ve şık görünen bu eşarp modelleri, güzel bir eşarp bağlama yöntemi ile sizi davet gecesinde mahcup etmeyecektir.

2023 eşarp modelleri arasında farklı, renkli, kaliteli eşarp almak isterseniz Gizia eşarp modellerine de bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Papatya Desenli Eşarp Modelleri

Kışın ortasında olduğumuz şu günlerde baharı özleyenler için çok güzel bir eşarp modelimiz var. Papatya desenli eşarp sayesinde gözümüz gönlümüz açılacak, baharı bir nebze yaşayacağız.

Düz renk eşarp üzerine basılan büyüklü küçüklü papatya deseni kendimizi papatya tarlasında hissettiriyor. Pek çok kıyafetle kullanılabilecek olan bu birbirinden şık eşarp modelleri, papatyaların sadece yeşil zeminde değil her renk üstünde ne kadar zarif ve ne kadar şık durduğunu kanıtlıyor.

Minahill eşarp modelleri arasında 2023 papatya desenli eşarplar da yer alıyor. Minahill eşarp üzerindeki papatyalar doğada gördüğümüz ortası sarı yaprakları beyaz olan papatyalardan yapılıp eşarp üzerine baskılanmış.

Karaca eşarp ise papatya desenli eşarp modelleri için farklı papatyalar kullanmayı tercih ediyor. Klasik papatyalar yerine ortası pembe, fuşya gibi farklı renklerdeki papatyalar eşarp üzerine baskılanmış. Genellikle günlük ve spor giyim tarzına uygun görünen papatya desenli eşarpların kimi polyesterden kimi de taftadan yapılmış.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir