Yarım Tesettür Mayo Modelleri

Yarım tesettür mayo modelleri aslında bir alternatif olarak karışımıza çıkmaktadır. Mayo, bikini giymek istemeyen kesimde bu modelleri tercih edebilmektedir. Bu sebeple bu yazım da genel manada yarım tesettür mayo modellerine değineceğim.

Yarım tesettür mayo modelleri tam olarak haşema gibi olmasa da, tesettür giyime de aykırı olsa da genelde bu modeli sadece kadınlar plajında denize girenler, daha rahat olması açısından tercih edebiliyor. Bir diğer tercih edenler ise açık bayanlar, bu mayoyu biraz daha kapalı mayo giymek açısından tercih edebiliyorlar.

 

yarim tesettur mayo

Kare Desenli Yarım Tesettür Mayo
cizgili siyah yarim tesettur mayo

 

Bu modelimiz taytlı bir model olup kare desenlerden oluşmaktadır. Yarım tesettür mayo modelleri arasında siyah tarzı ile dikkat çekmektedir. Gayet şık bir model olup, benim çok beğendiğim bir modeldir. Siyah renkleri sevenlere ve siyahtan vazgeçmek istemeyenler için motifli sade bir modeldir.

 

yarim tesettur mayo yesil buyuk boy yarim tesettur mayo turkuaz

 

Yarım Kollu Yarım Tesettür Mayo

siyah sari turkuaz

Bu model de yarım tesettür mayo modelleri arasında benim sevdiğim bir modeldir, üst kısım tişört tarzıdır ve ilk model gibi sıkı değildir, biraz daha gevşektir. Yine renkleri çok hoş olan bir modeldir, siyah ve turkuaz gerçekten çok yakışmaktadır.

yarim tesettur mayo turkuaz siyah yarim tesettur mayo sekilli

Büyük Beden Yarım Tesettür Mayo

yarim tesettur mayo acik yesil turkuaz

Bu modeller ise kilolu bayanların sıkça tercih ettiği bir modeldir. Yarım tesettür mayo modelleri genelde kilolu hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeple bir çok çeşit model bulunmaktadır. Kilo bayanlar için rahat ve geniş olması da bu modellerin tercih edilmesinde bir etkendir.

yarim tesettur mayo siyah kirmizi yarim tesettur mayo siyah desen

Kırmızı Mavi Desenli Mayo Modeli

yarim tesettur mayo mavi plaj

Kırmızı mavi desenli yarım tesettür mayo modeli benim en çok hoşuma giden modellerden birisidir. Bu sebeple buraya koymak istedim, gerçekten renkleri ve yapısı ile öne çıkan ve çok özel olan bir modeldir. Bu yıl plajlarda bu zarif model ile sıkça karşılaşa biliriz.

Bu model kendine özgü renkleri ve rahat yapısı ile bir çok kişinin tercihi olacaktır.

yarim tesettur mayo siyah mor turkuaz yarim tesettur mayo siyah beyaz cizgili

Çiçek Desenli Mayo Modeli

yarim tesettur mayo cicekli

 

Çiçek desenli mayo modeli ise yine farklı bir tarzı ile beğenileri topluyor. Bu tür mayolar ilk çıktıklarında çok sade, baskısız olarak pazarlanıyordu. Fakat son yıllarda fazlası ile tutulması ile bu modellere çeşitlilik gelmiştir. Yeni yeni çiçekli, motifli modelleri görebiliyoruz.

Editör seçimi olan bu model zarif ve ince yapısı, çiçek desenleri ile göz almaktadır.

yarim tesettur mayo siyah beya yarim tesettur mayo sari lacivert yarim tesettur mayo mor

Tam Tesettür Mayo Modeli

yarim tesettur mayo siyah beya

Bu modeli de eklemek istedim, bu modelin bacakları ve kolları tamamen kapalıdır, bu tarz modellerde satılmaktadır. İsteğe bağlı olarak, zevkinize göre bu şekilde modelleri de tercih edebilirsiniz. Yapı olarak aynı olmakla beraber bu model kolları ve tayt uzunluğu fazladır.

Bu modellerin kolsuz bluz mayoları da bulunmaktadır.

yarim tesettur mayo mor renkler yarim tesettur mayo mavi yarim tesettur mayo mavi kirmizi yarim tesettur mayo mavi kirmizi model

 

Aşağıda tüm seçtiğim modelleri yayınlıyorum, siz de bu modelleri inceleyerek kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz. Yorum kısmına fikir ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

 

yarim tesettur mayo mavi fermuarli yarim tesettur mayo mavi cizgili yarim tesettur mayo mavi beyaz yarim tesettur mayo lacivert eflatun yarim tesettur mayo kurdela yarim tesettur mayo islemeli acik mor yarim tesettur mayo gri tonlu yarim tesettur mayo fransiz yarim tesettur mayo eflatin yarim tesettur mayo duz cizgili yarim tesettur mayo desenli turkuaz yarim tesettur mayo desenli mavi  yarim tesettur mayo capa modelli yarim tesettur mayo buyuk boy yarim tesettur mayo buyuk boy genis yarim tesettur mayo buyuk beden yarim tesettur mayo battal boy turkuaz tonlu yarim tesettur mayo  navi tonlu yarim tesettur mayo gri desenli

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir