Yeni Jenerasyonun Davet Stili

Yeni jenerasyonun birbirinden tarz görünüme sahip olan stillerinden yükselişte olan davet siluetleri yeniliklerle kendini gösteriyor. Davetlerin olmazsa olmazı elbise ve abiyeler, yenilenerek romantik, cool, görkemli veya maceracı biçimleri ile oldukça seviliyor. Tesettür giyim davet elbiseleri de bu tarzların unsurlarından etkilenerek, bambaşka ve modern bir hava ile yükselişe geçiyor.

Genç bayanların tercihleri arasında yer alan siyah ve gold rengi, yeni jenerasyonda tüm modernliği ve kusursuzluğu ile klasik görünümden çok uzakta duruyor.

yeni-jenerasyonun-devet-stili-2

Bohem Romantik

Modanın yenilikçi ruhu ile oluşan stiller, genç ve doğal görünümleri ortaya çıkartıyor. Romantik tarzı güçlendirerek sıra dışı bir hava katan bohem dokular ve detaylar, beraberinde fırfırları, uçuşan etekleri ve işlemeli kumaşları getiriyor.

Tesettür abiye elbiselerde yer alan klasik işlemeler yerini doğal ve modern görünümlü çiçekler işlemelere bırakarak romantik tarzın baş tacı oluyor. Bol ve dökümlü elbiseler, etnik nakışlar, örgü detaylı işlemeler, bohem tarzın romantik hava ile buluşmasını sağlıyor.

yeni-jenerasyonun-devet-stili-3

Masalsı ve Görkemli

Masal kitaplarında gördüğümüz elbise modelleri, görkemli gece elbiseleriyle birleşerek, genç jenerasyonun ilk tercihleri arasına yerleşiyor. Sıradan abiye modellerinin yerinin alan bu masalsı elbiseler, gece mavisi, pudra ve lila tonlarından oluşarak sihirli bir tutkuya dönüşüyor.

yeni-jenerasyonun-devet-stili-1

İşleme detaylar ve kusursuz dantel, aynı elbiseler üzerinde yer edinerek, görkemli bir görünüm oluşturuyor. Masal tarzında olan bu abiyeler, kusursuz silueti ile genç tasarımcıların ve tesettürlü genç bayanların tarzını oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir