Yılın Aksesuar Modası

Yılın Aksesuar Modası, zarif ve kullanışlı parçaları, büyük bir şıklık ile sizlerle buluşturuyor. Birbirinden renkli ve farklı tasarımlar, yılın en gözde aksesuar seçimlerinden oluyor.

Abartılı Kolyeler Yerine Daha Zarif Parçalar

Son iki üç sezondur yılın her mevsiminde devam eden abartılı ve gösterişli büyük kolyeler yerini daha ince ve zarif kolyelere bırakıyor. Büyük ve gösterişli takılar, bayanları daha olgun iri bir görüme sokarken, incecik zarif takılar oldukça narin bir görünüme sahip oluyor. Bayanların zarif ve narin gözükmesi, bu yılın moda olan takıları ile güçleniyor. Alacağınız takıların ince ve zarif yapılarda olmasına dikkat edin fakat evdeki büyük ve gösterişli takılarınızı bekletmeye devam edin. Onları da kullanacağınız zamanlar olacaktır.

kolye

Çiçekli ve Meyveli Broşlar

Uzun yıllar önce oldukça moda olan broşlar, bu yıl da kıyafetleri en zarif biçimde süsleyen ve renklendiren takılardan biri oluyor. Tunikler, hırkalar ve pardesüler bu broşlar sayesinde oldukça şık bir görünüme ulaşıyor. Yılın broş modelleri genel olarak çiçek ve meyve figürlerinden oluşuyor.

broş

Oldukça İnce Kemerler

İnce kemerler, bayanların belini her zaman daha ince ve zarif gösterir. Bol bir gömlek ve tunik giydiğinizde zarifliği ve inceliği ortaya çıkarmak için yapmanız gereken tek şey ince bir kemer ile tamamlamak. Pantolon veya elbise kombinlerinizin hemen hepsinde ince kemerleri kullanabilirsiniz.

Renkli ve Desenli Çantalar

Bu yıl sıradan modellerden uzaklaşıp daha canlı ve renkli çanta modellerine ilgi duyacaksınız. Her türlü canlı ve cansız nesne şekilli, çizgi karakterlerden oluşan çantalar sokak stili için ideal oluyor.  İçlerinden kullanabilirim dedikleriniz varsa eğer siz de bu çantalardan alabilirsiniz. Bunların dışında, klasik giyim tarzına sahip olan bayanlar da renkli ve işlemeleri detaylara sahip çantaları tercih edebilirler.

çanta

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir