Yılın Tesettür Markaları Hangileri?

Tesettür giyimde her sezon farklı tasarım ve kreasyonlar ile ön plana çıkan giyim ve aksesuar markaları, kusursuz tasarımları ile oldukça tercih ediliyor. Birbirinden farklı ürünlerin tasarımını yapan markalar, kendi çizilerinde ilerleyerek, kadınlara farklı kişiliklere sahip stilleri oluşturma imkanı sağlıyor. Kimi markalar spor ve rahat parçaları ön plana çıkartırken kimileri ise klasik görünümünden ödün vermiyor.

ipekevi-sal-tasarimlari-3

Her kadının kendiden bir parça bulabileceği markalar ve tasarımları, sezonlara göre değişim göstererek yükselişte olan renk, desen ve dokulardan etkileniyor. Özellikle eşarp ve şal tasarımlarının dikkat çekmesi ise, bu ürünlerin tesettür giyimde büyük bir önemi olduğunu ortaya koyuyor.

Yılın En Çok Tercih Edilen Markaları Neler?

Armine, Aker ve Kayra, birbirine benzerlik gösteren tasarımları ile her sezonun yükselişte olan ve en çok tercih edilen markaların başında geliyor. Eşarp ve şal tasarımlarında özgün çizgisini bozmayan, renk ve desenlerin ahengini en iyi biçimde kusursuz dokulara işleyen bu markalar, gelecek sezonlarda da yoğun ilgisini devam ettirecek.

pierre-cardin-20116-2017-esarp-koleksiyonu-1

Sarar, İpeker ve Pierre Cardin, kusursuz dokuları ve ipek kumaşları ile klasik giyim çizgisini bozmayan tasarımları ile büyük ilgi görüyor. Sade, zarif ve güçlü renkleri kullanarak ipek kumaşlara işleyen markalar, her sezon olduğu gibi bu sezon da kaliteli görünümünden vazgeçmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir