Zühre 2016 2017 Eşarp ve Giyim Koleksiyonu

Zühre 2016 2017 Sonbahar Kış koleksiyonu, sezonda benzersiz bir görünüme imza atıyor. Doğadan gelen çiçeklerin ve renk tonlarının kullanıldığı koleksiyonun sıcak görünümü sonbahar ve kış aylarında kullanılan parçaları tamamlıyor. Her parçası farklı bir kişilik ve ayrı bir ruha hitap eden koleksiyon, soğuk havalarda içinizi ısıtan parçalardan oluşuyor. Zühre 2016/2017 Eşarp ve Giyim Koleksiyonu en dikkat çeken özel tasarımları ile sizlerle..

zuhre-2016-2017-esarp-ve-giyim-koleksiyonu-1

Stillerin gücünü arttıran Zühre yeni koleksiyonda abartı ve gösterişten uzak durarak birbirinden eşsiz parçaları, muhteşem dokuları ve kusursuz kesimleri ile sezonun öne çıkanları arasında yer alıyor. Sonbahar ve kış aylarının moda siluetini belirleyen pardösüler, etnik desenlerdeki eşarplar ile bütünleşiyor. Sezonun öne çıkan renk ve desenlerini zarif bir biçimde ürünlerine işleyen Zühre, tesettürlü bayanları çabasız bir şıklığa davet ediyor. Bordo, yeşil, mavi, vizon ve toprak tonlarındaki kumaşlar, kürk detaylar üzerindeki yerini alarak sezonun elegan tarzını yansıtıyor.

zuhre-2016-2017-esarp-ve-giyim-koleksiyonu-2

Zühre Pardösü ve Eşarp Koleksiyonundaki öne çıkan her parça, zarifliği yansıtan her ince detayı kombinlerin gücünü arttırıyor. Yumuşak ve iç ısıtan pardösü modelleri, kışın soğuk günlerinde vazgeçilmez parçalar arasına yerleşiyor. Konforundan ödün vermeyen modeller, kaliteli duruşları ile birbirini tamamlayan özelliklerden oluyor.

zuhre-2016-2017-esarp-ve-giyim-koleksiyonu-3

Tasarımlarda kullanılan özgün çizgiler, şıklığı arttırarak sezonda bir adım daha öne çıkıyor. Parçalarda ekose, çiçek ve çizgi desenler birbiri ile uyum sağlayacak biçimde harmanlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir