2016 2017 Kış Aylarının Öne Çıkan Eşarp Modelleri

2016 2017 Kış Aylarının Öne Çıkan Eşarp Modelleri

Sezonun yükselen modası, eşarp tasarımlarına ve modellerine yön veriyor. Asil görünümünden  ödün vermeyen İpek eşarp ve şallar kombinlere lüks etki katmaya devam ederek, benzersiz desenlerle bütünleşerek yeni sezonda sahne alıyor.

2016 2017 Sonbahar Kış aylarında öne çıkan ipek eşarp desenleri; çizgiler, logolar, Barok temalar, kalp ve çiçekler..

Renk Bloklarının Dikkat Çeken Modası

Renk bloklarından oluşan desenlerin modası, yeni sezonda eşarp ve şallardaki yerini alıyor. Bir kare içinde birbirinden farklı desenler görebileceğiniz bu yeni akım, yaratıcı kombin fikirler için iyi bir tercih oluyor. Bu akımın ismi; Patchwork. Renk bloklarından oluşan eşarp ve şallar, alternatif giyimler için kullanım olanağı sağlıyor. Bir parça hemen her tarz kombinlerde kullanılabiliyor.

2016-2017-sonbahar-kis-esarp-ve-sal-modelleri-4-470x359

Logolu Tasarımlar Gündeme Geliyor

Logolu tasarımlar, markaların tasarımlarında bu yıl da kullanılarak öne çıkıyor. Modanın gerisinde kalmayan logo deseler, büyük markaların koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. Birçok marka, ismini ve logosunu eşarp ve şal modellerinde desen olarak işleyerek kaliteli görünüm ortaya sunuyor. Çizgiler, geometrik desenler ve kabartmalı baskılar, logoların dinamik görüntüsünü ön plana çıkartarak koruyor.

2016-2017-sonbahar-kis-esarp-ve-sal-modelleri-6-470x359

Sizce Hangi Desen; Çiçek mi, Kalp mi?

Eşarp ve şalların her sezon öne çıkan desenleri şüphesiz ki çiçekler oluyor. 2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda çiçek desenlerin yanına kalp desenler de eşlik ediyor. Soğuk günlerin romantik havasında oluşturulan stillere kalpler ve çiçekler katarak bu görünümü güçlendirmek mümkün oluyor. Bu desenler kimi modellerde nakışlarla işlenirken kimilerinde ise baskılar halinde karşımıza çıkıyor.

2016-2017-sonbahar-kis-esarp-ve-sal-modelleri-2-470x359

Doğadan İlham Alan Desenler

Mevsime uygun olarak Yağmur ormanlarından esinlenen eşarp ve şal modelleri ağaç ve yaprak desenlerinin hzuurlu görünümünden, yeşilin iddialı ve bir o kadar da uysal duruşundan oluşuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?