2016 2017 Kış Modası Nasıl Olacak?

2016 yaz aylarını geride bıraktığımız ve kışa hazırlandığımız günlerde yeni sezon heyecanını yaşıyoruz. Yazlık kıyafetleri bir kenara ayırıyoruz ve yerine soğuk havalarda giyebileceğimiz yeni sezon kışlık kıyafetleri yerleştirmeye hazırlanıyoruz. Kış aylarının giyim ürünlerini çoğunlukla mantolar, botlar, kalın kazaklar ve ceketler oluşturuyor. Her bayan bu ürünlerin farklı renk ve modellerini kullanarak kış aylarında da şıklığından ödün vermek istemiyor.

2016 2017 Kış Sezonunda Dolabımızda Neler Olacak ?

Modası Geçmeyen Klasik Kesim Mantolar

Mantolar, kış aylarının soğuk günlerinde içimizi ısıtan ve asla vazgeçemediğimiz parçalardan biri oluyor. Bu sezon da oldukça yükselişte olan mantolarda diz üstü kesimlere sahip modelleri görüyoruz. Bu mantolar, kışın koyu renklerine inat pastel tonların sıcaklığı ile karşımıza çıkıyor. Krem, pembe, vizon ve mavi tonlarından oluşan mantolar, hem çok zarif hem de çok kullanışlı oluyor.

kış

Rahatlık ve Şıklığı Buluşturan Botlar

Kış aylarında en çok kullandığımız ayakkabı modeli olan botlar, bu sezon tüm rahatlığı ile dikkat çekiyor. Şıklık ve rahatlığı bir arada bulunduran bu bot modelleri düz tabanlarının kullanışlı olması ile tüm kombinlerimizdeki yerini alıyor. Fermuar detaylar ile abartıdan uzak duran bot modelleri gösterişin dışında zarifliği ve şıklığı yansıtıyor.

İçimizi Isıtan Yün Kazaklar

Yün kazaklar, yüz yıllardır modası geçmeyen ürünlerden biriyken aynı zamanda kışın bizi Isıtan en önemli parçalardan oluyor. Sıcacık yün kazaklar, her sezon olduğu gibi bu sezon da en sevilen tarzlar ile karşımıza çıkıyor. Üstelik bu kazaklar koyu renklerden değil açık ve pastel renklerden oluşuyor.

kazak

Şıklığından Ödün Vermeyen İpek Şallar

İpek şallar sahip oldukları doku ile hem yaz hem de kış aylarında kullanılabiliyor. Çok sevdiğimiz İpek şallar bu sezon yeşil, krem, vizon ve lacivert tonlarının ağırlıkta olduğu desenler ile dikkat çekiyor. Tesettürlü bayanlar şık ve kullanışlı olan ipek şalları kış aylarında da tercih ediyor. İpek şallar yalnızca tesettürlü bayanların aksesuarlarından olmayarak açık saçlı bayanların da kışın ısınmak için kullandığı ürünler arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir