2016 Eşarp Modelleri

2016 yılının eşarp modelleri 2015 yılından çok farklı olmayacak. Trend renkler ve modeller yine 2016 da da canlılığını koruyacak. Özellikle 3-4 yıldır devam eden püskül modası eşarp ve şal modellerinde kullanılmaya devam edecek. Her kesime hitap eden bilindik desenler ve modeller yine 2016 eşarp modelleri arasında yerini alacak. Geometrik desenler, gül ve çiçek temalı desenler, ince-kalın çizgi kombinasyonu ile hazırlanmış desenler de yine 2016 yılında eşarp ve şal modelleri üzerinde göreceğimiz öğeler.

Eşarp ve şalda marka olmuş firmaların amblemlerinin bulunduğu eşarp ve şal desenleri de yine vazgeçilmez tercihlerden olacak.

Renklere gelecek olursak; 2015-2016 yılı renkleri, siyah vazgeçilmez  bir renktir. İster bay ister bayan giyimde olsun herkesin gardolabında bulunan bir renktir. Eşarp ve şal modellerinde de özellikle özel davet ve geceler için abiye eşarp modellerinde mutlaka kullanılır. Yine 2015 yazında sıkça kullanılan mavi rengi de 2016 yılında kullanılmaya devam edilecek. Sonbahara geçtiğimiz bugünlerde 2015-2016 sonbahar renk trendleri elbette sarı, turuncu ve kırmızı ağırlıklı gitmeye devam edecek. Ancak kışın çoğu bayan siyah ve kahverengi gibi koyu tonları tercih ederken kimileri için kar gibi beyaz kıyafetler ve ona uygun eşarp ve şallar daha cazip geliyor.

2016 eşarp renklerinde eşarp markalarının vazgeçilmez canlı renklerinin yanı sıra pastel tonda silik diye tabir edebileceğimiz açık renkler, siyahlar, mavi ve tonları ayrıca gök kuşağının tüm renklerinin bir arada kullanıldığı bir renk seçeneği mevcut.

Çizgi film karakterlerinin eşarp ve şal modelleri üzerine basılması an meselesi. Çünkü bu çocuksu moda giyim kuşamda 2016 yılının en sevilen ve tutulan modası haline gelecek. Eşarp ve şal modelleri üzerinde de bu tür desenleri görmek mümkün olacak sanırım.

Yine mobilyadan dekorasyona, giyim kuşama kadar gelen bir başka moda da çiçek baskısı modası. Koltuklarda başlayan bu moda mutfak havlularından elbiselere kadar geldi. Ve sıra eşarp ve şal modelleri üzerinde görmeye. Aslında pek çok çiçek baskısı görüyoruz ancak; bu çiçek baskılarının belli renk ve desen yelpazesi var. Buna göre eşarp modellerine de uygulanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir