Aker Deri Çanta Modelleri

2016 çanta modelleri arasında birbirinden farklı tasarımlar, aksesuarlar kullanılsa da her zaman ve her markada olduğu gibi deri çantaların yeri bir başkadır.

Deri çantalar hem daha dayanıklıdır; özellikle kaliteli olduğunda, hem de hemen hemen her türlü kıyafete uyum sağlar. Artık sadece siyah deri çantalar tercih edilmiyor. Yıllardır renklerin ve desenlerin zevkli insanoğlunun ellerinde çanta modelleri de değişti, değişiyor.

Aker çanta modellerinin tümünde Aker amblemi, logosu yer almakta. Bu da kaliteye imza atmak oluyor. Hangi renkte hangi modelde olursa olsun Aker çantayı logosundan tanıyabilirsiniz.

2023 yılı çanta modasındaki ponpon merakı devam ediyor. Aker 2023 ilkbahar yaz çanta koleksiyonundaki birbirinden güzel deri çanta modellerine de renklerine uygun ponponlar takmayı ihmal etmemişler. Bir diğer ayrıntı da Aker, çapraz çanta modellerinin en az bir aç tanesinde zincir askı mutlaka kullanıyor. Zincir detaylı çantalar kıyafete göre hem spor hem de klasik bir kombinde kullanabilir hale gelebiliyor.

Aker Deri Canta Modelleri

Aker 2023 İpek Deri Çanta Modelleri

Aker, 2023 ilkbahar yaz sezonuna güzelliklerle girmeye devam ediyor. Aker 2016 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonundan sonra sıra geldi Aker çantalara..

Çantalar, Aker kalitesiyle büyüyor, desenleniyor ve değişik tasarımlara imza atılmaya devam ediyor.

Aker Deri Canta Modelleri tek renk

Aker’den 2023 ilkbaharına muhteşem çantalar geldi. Bu çantaların mükemmel oluşu çantanın ön yüzünün %100 ipekten arka yüzünün ise %100 deriden üretilmiş olması. Tasarım harikası Aker ipek deri çantalar zincir aksesuarlarıyla zenginleştirilmiş. İki farklı renk seçeneği ile şu an satışta 3 ipek deri çanta olsa da beğenildiği takdirde tasarım ve çeşitliliğin artacağı kanaatindeyiz. Aker ipek deri çantalarda kullanılan iki desen var; biri Aker eşarp modellerinde de her sezon kullanılan kemer deseni, bir diğeri de egzotik çizgilerin kullanıldığı mükemmel renk uyumlu modeller.

Aker Deri Canta Modelleri renkli

2023 yıllarının en meşhur küçük aksesuar detaylarından püsküller deriden yapılarak bir hoşluk yapılmış. Ayrıca zincir sapların omuzlara gelecek kısımları da deri olarak planlanmış.

Daha fazla meraklandırmadan Aker İpek Deri Çanta modellerini paylaşalım sizlerle:

Aker Deri Canta Modelleri kucuk

Aker Yeni Sezon Çanta Modelleri

Aker eşarp modelleri kadar Aker çanta modelleri de çok beğenilir ve tercih edilir. Bayanların vazgeçilmezleri; eşarplar, çantalar ve ayakkabılar. 2023 yılına yaklaştığımız şu günlerde Aker çanta modellerinden yeni modelleri sizlerle paylaşıyoruz.

Modern çizgisinden ödün vermeden çalışmaya üretmeye devam eden Aker, eşarp modelleri gibi beğenilen çanta modelleri ile de bayanların vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor.

Aker Deri Canta Modelleri kiar

Yeni sezon çanta modellerinde büyük çantalar, parlak modeller ve renk olarak da siyah, kırmızı ve vizon renkleri tutuluyor.

Sonbahar Kış Aker Çanta Koleksiyonu

Aker, 2023 yılı için hazırladığı ürünlerin hiçbirinde bizi şaşırtmadı. Aynı yüksek kalite ve önde olma duygusu veren net çizgileri olan, kendine özgü tasarımlar. Modaya uygun desenleri kendi etrafında toplayan Aker, hakiki deri çanta modelleri ile de yine kendine hayran bıraktırıyor.

Aker Deri Canta Modelleri hasir boyut

2023 yılı için tasarlanan Aker çanta modelleri, kullanılan aksesuarlara bakınca biraz bohem havası estiriyor. Şık, rahat kullanımı olan aynı zamanda püsküllerle hareketlendirilmiş çanta lar göze çarpıyor.

Bu sene çanta modellerinde bol bol zincirler kullanılıyor. Uzun zincirler deri ile birleşince ortaya aşağıdaki galeride yer alan Aker çanta modelleri çıkıyor.

Aker Deri Canta Modelleri bej

2023 çanta modelleri arasında ufak el çantaları rahat ve şık kullanımlarıyla dikkat çekerken büyük ve sırt çantaları da bir o kadar merak uyandırıyor. Sonbahar kış sezonu olması sebebiyle daha fazla büyük çanta ihtiyacı hisseden bayanlar için çok ideal çantalar bulunuyor.

Renklerde ise Aker olarak büyük bir değişiklik yok. Siyah, lacivert, koyu kahve ve kırmızı ile vizon da çok kullanılan renkler arasında.

Zincirli hakiki deri çantalar bir çok kıyafetle kombin yapılabilir ve özellikle bir Aker ipek eşarp ile mükemmel uyum sağlar.

Vizon rengi son zamanlarda tatlı mavilerle sıkça kullanılıyor. Kırmızı ise eskiden olduğu gibi siyahın yanında yeniden can buluyor.

Moda sizin! İstediğiniz rengi istediğiniz renkle kullanın ve zevkinizi konuşturun.

Aker Deri Canta Modelleri siyah Aker Kis Sezonu Canta Modelleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir