Çiçek Desenli Tafta Elbise Modelleri

Tesettür elbise modelleri 2023 yılında daha çok sadelikten yana olacak. Ancak desenli kumaş seven tesettürlü bayanlar için de firmalar farklı tasarımlar, farklı desenler ve farklı baskılarla uzun elbise modelleri de tasarlanmıyor değil. 2023 tesettür elbise modelleri her zevke hitap edecek kadar geniş bir yelpazede bulunuyor.

Zarif Tesettür elbise modelleri genellikle düz renklerden oluşsa da koleksiyonu incelerken gözünüze çarpan tafta elbise modelleri 2023 yılının en sıra dışı elbiseleri olabilir. Çiçek desenlerinin göz alıcı renk uyumları ve tafta kumaşın verdiği o güzel parlaklık bütün elbise modellerinin bir tık önüne geçmiş. Ancak tafta elbiseler, her zaman her ortamda giyilebilecek elbiseler olmadığı için daha çok özel günlerde, doğum günlerinde, kına gecelerinde, bir yakınınızın nişan ya da söz merasimi gibi sizin için anlamlı günlerde tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri pembe

Kemerli tafta elbiseler, hem elbisenin etek kısmına biraz daha volan vermek için hem de bir aksesuar olarak kemerin şıklığından yararlanmak için kullanılıyor. Bu tafta elbiselerde de oldukça şık duran kemerler, farklı bir mataryelden olmadığı için de göze batmıyor. Tafta kumaşın kendinden yapılan kemer, başka renkte olsaydı elbiseyi yatay olarak ikiye böleceğinden elbisenin boyunu dolayısıyla giyen bayanın boyunu da keser ve olduğunda daha kısa gösterirdi. Elbisenin bütünlüğünü bozmamak için kullanılan aksesuarlar, bu nedenle oldukça önem taşır.

Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri mavi

Böyle çiçek desenleri olan elbiseler için tek renk eşarp ya da şal bağlamak en doğrusu olacaktır. İçindeki çiçeklerin fuşya olduğu parlament mavisi tafta bir elbise modeli için en uygun şal rengi fuşya olacaktır. Eline alacağı küçük bir çanta olacaksa -ki bu elbisede büyük çanta kullanmak uygun olmaz- parlament mavisi olabilir. Ya da taş renginde ufak bir el çantası münasiptir.

Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri mavi acik

2023 tesettür elbise modelleri arasından sıyrılarak farklı bir hava sunan bu güzel çiçek desenli tafta elbise modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri kirmizi

Askılı Etek Modelleri 2023

Tesettür giyimde eşarpların ve elbiselerin olduğu kadar eteklerin de yeri çok büyüktür. Uzun etek modelleri oldukça fazla çeşide sahip olmakla birlikte renkleri ve desenleri de birbirinden farklıdır ve fazladır. 2023 etek modelleri içinde pek çok etek modeli dikkat çekerken bunlardan biri de askılı etek modelleridir.

Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri cicek

Askılı etek modelleri 2023 yılında çok sevilerek giyilecek etek modelleri arasında yer alacak. Sonbahar kış koleksiyonları içinde yer alan ve ilkbahar yaz sezonunda da göreceğimiz bu etek modellerinde rahatlık ilk göze çarpan özellikleridir.

Spor giyinmeyi seven bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri askılı etekleri basic badilerle hemen kombinleyebilirsiniz. 2023 senesinin modası olan kadife kumaşlardan tasarlanmış askılı etekler gerçekten hoş bir şıklık sağlayacak.

Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri beyaz altin

Askılı eteklerde herhangi bir kumaş kısıtlaması olmaması da oldukça önemli bir özellik.Kimi kumaşlarda etek modelleri kendini göstermezken, kışlık kalın kumaşlarla dikilen askılı etekler hem sıcak tutma özelliğine sahip hem de rahat olma özelliğine. Kışlık kumaşların kareli olarak renklendirilmesi de kombin kolaylığı sağlarken, içine bir badi ile kullanabileceğiniz bu eteklerle şal ya da eşarp takarak kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri 3 renk

Askılı etek modellerinde askıları ister düz ister çapraz kullanım da başka bir hoşluk. Rahat kullanımı sayesinde farklı renklerdeki bluzlarla kombinleyebilir dinamik bir havaya bürünebilirsiniz. Jakarlı kumaştan üretilen askılı etekleri ise özel davetlerde, düğünlerde içine uygun bir gömlek ya da bluz giyerek kombinleyebilir ve abiye bir etek olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri yesil

Askılı etek fiyatları kullanılan kumaş cinsine göre çeşitlilik göstermektedir. Desenli askılı etekler, jakarlı askılı etekler, düz renk askılı etekler ve kot askılı etekler hepsinin fiyatı da farklıdır. Askılı etek modelleri üzerinde kullanılan aksesuarlar da fiyat farklılığına yol açabilir. Bazı askılı etek modellerinde askılar seyyar olarak da kullanılabilmektedir. Bu da size etek modelini askılı ya da askısız olarak kullanma imkanı sağlar.

Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri mor Cicek Desenli Tafta Elbise Modelleri beyaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir